Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

24.02 – Red Emprez + Dj EsDwa – impreza&koncert

24 lutego 2018- 21:00 - 04:00

Razem z muzyką przeniesiemy się do czasów w których rok zaczynał się cyframi 198… . Zabrzmią piękne syntezatory, syntetyczne automaty perkusyjne i inne “ejtisowe” smaczki. Będzie też sporo kawałków które może i nie są “tru ejtisami”, ale mimo to doskonale pasują. W tym nurcie mieści się Red Emprez – duet który ze swoimi synthwave’owymi klimatami przeniesie nas w sam środek brytyjskiej nowej fali.

Plan na wieczór jest prosty, a zarazem piękny
EsDwa -> Red Emprez -> EsDwa

klimaty: synth pop, new romantic, glam rock i inne ejtisowe klimaty
_______________________________________________________________

Red Emprez
Zespół w obecnym składzie istnieje od czerwca 2004 r. Red Emprez jest duetem, który gościł na wielu festiwalach– między innymi na polskim Castle Party, litewskim Kunigunda Lunaria, niemieckim Wave Gotik Treffen, czeskim Electro Prague Festival. Red Emprez wydało własnym sumptem dwie płyty – „Clubgirls and Poofs” (2005) oraz „On the Leash” (2008)”. Numery z tych wydawnictw gościły na licznych składankach, jak na przykład płycie „Minimax” wydanej przez Program Trzeci Polskiego Radia. Red Emprez wrócił z nowym albumem – „Reborn”, utrzymanym w stylistyce synthwave i lat 80 w 2016 roku, obecnie zespół pracuje nad czwartą płytą.

Posłuchaj:

Obejrzyj:
Red Emprez – “Wanted”:

Linki:
https://www.facebook.com/redemprezband/
https://www.redemprez.com/
_______________________________________________________________

DJ EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.
_______________________________________________________________

24.02.2018 (sobota)
Start 21:00
Wstęp: 15pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
_______________________________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
_______________________________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
24 lutego 2018
Time:
21:00 - 04:00
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map