Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Fajne fanki i inne finezyjne figle # EsDwa

1 maja 2019- 21:00

10zł

[Czesiek] – A po co nasi chłopcy mieliby się tak gibać?
[Bolec] – Po co, po co? Po to, żeby nie wyglądać jak żelbetonowy kloc. Polski gangster nie ma luzu – rusza się jak wóz z węglem. A przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak [motyla noga] mieście.

[głos narratora] – Jeśli też masz problem ze zrelaksowaniem się lub czujesz jakby gdzieś w duszy zalegał Ci wagon opału. Jeśli Twoje ciało na parkiecie niebezpiecznie traci gibkość i zaczyna zachowywać się jak betonowy słup – zapraszamy na majówkowe spotkanie pt „Syndrom polskiego gangstera – terapia grupowa”, które odbędzie się w Zmianie Klimatu. Wspólnie będziemy ćwiczyli parkietowy polot i ruchową finezję w rzeczonym mieście pod czujnym okiem doktora miksingu stosowanego o specjalizacji rehabilitacji parkietowo-barowej, Pana dr. mgr. dj. EsDwa z uniwersytetu na Wygodzie!

dj EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru.

klimaty: funk, nie-funk, pop-funk, rock-funk, disco-funk, the best & all the rest

Girls hit your hallelujah!
Girls hit your hallelujah!
‘Cause Uptown Funk gon’ give it to you
Saturday night and we in the spot
Don’t believe me just watch!

____________________________________________

01.05.2019 (środa)
Start: 21:00
Wstęp: 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej od Zmiana Klimatu o piętro – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja oraz pub Cechowa
!
____________________________________________
+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
1 maja 2019
Time:
21:00
Cost:
10zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map