Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

[ODWOŁANE] Fajne Funki # Dj EsDwa + VJ Szedyk

14 marca 2020- 21:00

15zł

Players, put yo’ pinky rings up to the moon
Girls, what y’all trying to do?
24 karat magic in the air
Head to toe so player
Uh, look out!
 
klimaty: funk, nie-funk, pop-funk, rock-funk, disco-funk, the best & all the rest
 
EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru.
 
Wideo-Dżokej Szedyk
na co dzień zajmuje się recyclingiem tkanin oraz wprowadzaniem do obrotu podejrzanej prowieniencji garnków i rondli. Jego ekologiczny bolid o mocy dwóch koni kursuje w przygranicznych rejonach północy naszego pięknego, wielkiego i bogatego kraju. Wieczorami odwiesza swój roboczy, ale jakże gustowny kożuch i przystępuje do radosnej wizualnej dekonstrukcji dzieł kultury masowej. Wyciąga z nich to co najlepsze i bardzo poszukiwane przez bywalców lokalnych grup wsparcia miłośników taśm VHS i mocno dyskusyjnych klubów filmowych. Jego motto to “Polska – Litwa. Nic za friko”. Wskakujcie na furmankę. Będziemy krążyć po gminnych szutrach do białego rana.
____________________________________________
 
14.03.2020 (sobota)
Start: 21:00
Wstęp: 15 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________
 
Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________
 
Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej od Zmiana Klimatu o piętro – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja oraz pub Cechowa!
____________________________________________
+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
14 marca 2020
Time:
21:00
Cost:
15zł

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map