Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Generator Fal # DJ Malczyk

16 października 2021- 22:00 - 04:00

20zł
Generator fal

Generator fal w Zmianie Klimatu obsługiwany jest przez prawdziwych profesjonalistów. Dzięki temu dźwięki (czyli wrażenie słuchowe, spowodowane falą akustyczną) rozchodzącą się w ośrodku sprężystym (ciele stałym, cieczy, gazie).
To tyle jeśli chodzi o definicję i techniczne mambo jumbo. Jedyne co musicie wiedzieć, to to, że częstotliwości fal, które są słyszalne dla człowieka, zawarte są w paśmie między wartościami granicznymi od ok. 16 Hz do ok. 20 kHz. Wszyscy wiemy, że w dźwięku chodzi o bujanie, feeling i dudnienie w klatce piersiowej. Generator fal obsłuży oraz zawiłe procesy i wrażenia słuchowe, wyjaśni w te sobotę nasz ulubiony Didżej Magister Inżynier!

Klimaty: pop, rock, disco, funk i rnb w proporcjach opartych na sprawdzonych praktycznie statystyczno-logarytmicznych modelach matematyczno-fizycznych.

DJ Malczyk
Prywatnie amator pejzaży Białostocczyzny, czarnobiałostockiego bimbru, choroszczańskich ośrodków wypoczynkowych, kruszewskich ogórków i kolneńskiej szkoły jazdy. Eklektyczny muzyczny ekscentryk, który na imprezach na których występuje uwielbia zaskakiwać – przede wszystkim sam siebie (głównie łącząc zaskakujące klimaty i niespodziewane rytmy). Jego muzyczny styl można określić. Tylko po co?

___________________________________________________

Prawdopodobnie w  trakcie hulanek i swawoli kiszki zagrają wam marsza,  w związku z tym zapraszamy niżej do Cechowej.
Będzie można przegryźć burgera z frytkami, uzupełnić w ciszy utracone elektrolity, strzelić lufkę pod tatarek a może nawet wziąć udział w kulinarnych podróżach Cechowej. Orbis może czyścić nam buty! Możliwości jest więcej, niż nagród w “idź na całość” z tą różnicą, że nie macie szansy trafić na Zonka.

_______________________________________________________
⏳ 16.10.2021 (sobota)
🌍 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
⏰ Start: 21:00
💰 Wstęp: 20 ZŁ
📩 Rezerwacje: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
____________________________________________
ℹ️ Przed imprezą w swoje progi zaprasza
(legendarna, choć całkowicie nowa)
restauracja oraz pub Cechowa

Details

Date:
16 października 2021
Time:
22:00 - 04:00
Cost:
20zł
Event Category:
Event Tags:
, , , , , , , ,

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map