Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Gorączka sobotniej nocy! # DJ HAL

17 września 2022- 22:00 - 05:00

20zł

Uwaga! Mimo, że koniec września nie należy do najcieplejszego okresu w roku w Zmianie Klimatu możemy spodziewać się upału! Będzie gorąco, będzie się działo! Zapanuje gorączka sobotniej nocy!

Czy jest ktoś kto nie słyszał o filmie “Gorączka sobotniej nocy”? W związku z tym, że takich osób nie ma, możemy potraktować to pytanie jako retoryczne. To tak samo jakby zapytać czy ktoś w Polsce kojarzy Adama Małysza albo Mariusza Pudzianowskiego. Są pewne tematy, piosenki i postaci, które są znane wszystkim. I właśnie takie wzięliśmy na celownik podczas imprezy gorączka sobotniej nocy. Czego możemy się spodziewać? Otóż tego wieczoru z głośników polecą tylko znane hity, szlagiery i sztosy, które porywają do tańca. Muzycy tylko z najwyższej półki, gwiazdy które błyszczą mocniej niż fryzura Johna Travolty mokra od brylantyny. Za muzyczną selekcję odpowie facet, który nie jedną gorączkę sobotniej nocy ma za sobą, a mowa oczywiście o:

DJ HAL 😎
Pasjonat muzyczny, multiinstrumentalista, producent muzyki basowej i gitarzysta. Pasją DJ’ską zaraził się na warsztatach organizowanych przez ekipę Up To Date Festival w Białymstoku w roku 2011. Grał na żywo z zespołem, w programie 1 telewizji “Świat się Kręci” oraz w TVN u Kuby Wojewódzkiego. Jak to u Hala, albo grubo albo wcale, zawsze gra “all-in” a swoich przeciwników, potrafi rozgromić parą dwójek. Motywem przewodnim jego imprez zawsze jest to, że zawsze gra przekrojowo, żongluje tempami, zarzuca muzycznymi memami, a pod koniec zawsze puści jakieś romantyczne przytulańce. Gwarantujemy zwroty akcji lepsze niż w filmach z Jamesem Bondem. I to wszystkich na raz!

Wszystkim tym którym przed imprezą kiszki zagrają marsza, polecimy udać się piętro niżej do Cechowej.
Będzie można przegryźć burgera z frytkami 🍔🍟 uzupełnić w ciszy utracone elektrolity, strzelić lufkę pod tatarek a może nawet wziąć udział w kulinarnych podróżach Cechowej. Orbis może czyścić nam buty! Możliwości jest więcej, niż nagród w “idź na całość” z tą różnicą, że nie macie szansy trafić na Zonka.
_______________________________________________________
⏳ 17.09.2022 (sobota)
🌍 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
⏰ Start: 22:00
💰 Wstęp: 20 ZŁ
📩 Rezerwacje: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
____________________________________________
ℹ️ Przed imprezą w swoje progi zaprasza
(legendarna, choć całkowicie nowa)
restauracja oraz pub Cechowa