Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

4.03 – Hunter – XXXIII lata na scenie / support: Polska B

4 marca 2018- 19:00 - 22:00

Trasa koncertowa zespołu Hunter to przede wszystkim promocja nowej płyty studyjnej zatytułowanej “NieWolnOść”. Album spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu Hunter, którzy licznie przybywali na koncerty w całej Polsce.
Podczas koncertów będzie można usłyszeć jednak nie tylko premierowe utwory ale także przekrój poprzednich płyt. Będzie to ukłon dla wszystkich Fanów zespołu, żeby zarówno starsi jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.

Nowa płyta ma bardzo duży ciężar i jest kolejnym krokiem naprzód w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.

Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.

Na płycie pojawią się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera. Na koncertach, w dodatkowej oprawie scenograficzno-oświetleniowej cała ta mieszanka nabierze jeszcze większej mocy.
Zapraszamy bardzo na koncerty!

__________________________________

Support:
Polska B
https://www.facebook.com/poland.bi

__________________________________

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

14.03.2018 (środa)
godz. 18:00 – otwarcie klubu
godz. 19:00 – Hunter

Bilety
40zł – przedsprzedaż w klubie oraz na platformie goingapp.pl
50zł – dniu koncertu

Koncert przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Details

Date:
4 marca 2018
Time:
19:00 - 22:00
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map

Organizer

Phone
+48 576 907 106