Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

HUNTER + Lark – trasa WIOSNA 2024

5 kwietnia- 18:00 - 22:00

79zł – 99zł
piątek, 5 kwietnia 2024
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
18:00 otwieramy – 19:00 koncert
bilety: przedsprzedaż 79zł, 89zł / w dniu koncertu 99zł
online: bieltomat.pl / Bilety kolekcjonerskie do kupienia stacjonarnie w kasie biletowej Zmiany Klimatu w każdy piątek i sobotę od godziny 16:00
wstęp: 18+
 
Zawsze staraliśmy się robić tak, żeby nasze trasy odzwierciedlały w jakiś sposób rzeczywistość w której żyjemy. Tak, żeby oprócz oczywiście zabawy, można było przy okazji zwrócić uwagę na rzeczy naszym zdaniem jej wymagające. A przy okazji wyrzucić z siebie frustrację i stres, które powodują. I dotyczyło to zarówno doboru utworów, jak i czasem scenografii, a na tytule kończąc. I skoro już jesteśmy przy tytule to pozwólcie, że ogłosimy go nieco później. Idą zmiany i może za kilka miesięcy jeszcze bardziej podkreśli to, co chcemy przekazać. Ale niezależnie od tego walka trwa. I o ile w kwestii naszej wojny polsko-polskiej powiało nieco optymizmem i szansą na pojednanie to na świecie powstają kolejne konflikty. Zmienią się więc także i utwory na trasie. W tej chwili pracujemy nad tym, żeby zagrać Wam także w końcu coś nowego. I mamy nadzieję, że zrobimy to w obu wersjach – akustycznej i elektrycznej. Ale sięgniemy także do utworów dawno niegranych. Mamy nadzieję, że ich dobór przypadnie Wam do gustu. Bardzo się cieszymy na samą myśl o tej wiośnie bo i tak, koniec końców, najważniejsze w tym wszystkim jest to, żebyśmy znowu się spotkali, zatańczyli, powrzeszczeli i wspólnie odstresowali. Szczegóły będziemy z czasem podawać. Naszych Gości systematycznie ujawniać. A póki co czekamy z niecierpliwością i oczywiście Wszystkich SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

www.huntersoulmetal.pl
www.facebook.com/HUNTER.Oficjalna.Strona.Zespolu
www.youtube.com/huntersoulmetal
www.instagram.com/hunterbandpoland

LARK jest stosunkowo nowym zespołem chociaż złożonym z weteranów heavy-rockowej sceny i właśnie promują swój pierwszy album.
A teraz oddajemy im głos 👉 “Wierzymy, że nasza muzyka jest bardzo różnorodna i ma potencjał aby trafić w różne gusta, a rok 2024 będzie rokiem promocji albumu i zaprezentowania go jak najszerszemu gronu odbiorców. Zaczynamy pisać swoją historię…..”
LARK to polski zespół heavy rockowy, który powstał w 2019 roku. 12 września 2023 nakładem Sliptrick Records zespół wydał debiutancką płytę zatytułowaną „Antarctica”.

 

 

Wstęp wyłącznie dla osób które w dniu wydarzenia posiadają ukończone 18 lat.

Szczegóły

Data:
5 kwietnia
Godzina:
18:00 - 22:00
Koszt:
79zł – 99zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map