Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Jakie to jest miłe # Dj Polivoks

29 grudnia 2018- 21:00

10zł
Kiedy na przesympatycznej domówce pada hasło „skończył się alkohol!” i kiedy już zakładasz kurtkę aby wyruszyć na wyprawę w te paskudną pogodę do najbliższego monopolowego, ktoś znajduje za paczką pyz z mięsem w zamrażarce zapomnianą butelkę 0,7l Czarnej Żubrówki.
 
Kiedy masz strasznie zły dzień, w pracy dzieje się jakaś masakra, pękła Ci szybka w telefonie, a do tego masz wieczorem iść na kolację z Nim, a kompletnie nie masz w co się ubrać, a On przynosi Ci dużą paczkę czekoladowych pralinek Lindt, butelką wina i box ze wszystkimi sezonami „Przyjaciół” na DVD i mówi, że woli zostać z Tobą w domu i zamówić coś z dowozem.
 
Kiedy zdejmujesz przemoczone buty i przytulasz zmarźnięte stopy do kaloryfera.
 
Kiedy obrzydliwa jesienna słota wjeżdża z półobrotu tak brutalnie jak Chuck Norris i wyjmujesz z szafy jesienny płaszcz, a w kieszeni znajdujesz 10zł.
 
Kiedy w piątek po całym dniu pracy, jesteś niesamowicie głodny i idziesz do domu ze świadomością, że w lodówce czeka na Ciebie tylko balansujący na granicy przydatności do spożycia paprykarz szczeciński, a na miejscu okazuje się, że przed Twoimi drzwiami czekają znajomi z trzema gorącymi pizzami XXL i zgrzewką piwa, bo postanowili zrobić Ci niespodziankę i dzisiejsze zawody w carlingu chcą obejrzeć u Ciebie (a Ty przecież uwielbiasz carling!)
 
Właśnie tak miło będzie!
O to, żeby nie zaschło Wam w gardle zadba nasza zawsze miła barowa załoga, a o miłą muzykę do tańca zadba jak zawsze czarujący:
DJ Polivoks!
Gra etnicznie i elektronicznie, folkowo i rocknrollowo, akustycznie i elektrycznie, do tańca i do hulańca! A przede wszystkim do białego rana.
____________________________________________
 
29.12.2018 (sobota)
Start: 21:00
Wstęp: 10 zl
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________
 
Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________
 
Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej od Zmiana Klimatu o piętro – legendarnej, choć całkowicie nowej – Restauracji Cechowa!
____________________________________________
 
+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
29 grudnia 2018
Time:
21:00
Cost:
10zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map