Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Julia Marcell / koncert

28 lutego 2020- 18:00

45zł – 55zł

28 lutego w Białymstoku w klubie Zmiana Klimatu wystąpi Julia Marcell! Artystka zaprezentuje materiał z nadchodzącej płyty “Skull Echo”, którą promuje singiel “Moment i wieczność”.

Najnowszy projekt Julii Marcell „Skull Echo” to płyta i film – tematycznie połączone, ale niezależne od siebie. Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę – elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, duże melodie i futurystyczna produkcja, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem muzycznym Michaelem Havesem.

Razem z muzyką przyszedł pomysł na film. Tematy podejmowane na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.

Julia o projekcie: „Skull Echo to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.”

https://youtu.be/evQdAwN-Ul8

“Moment i wieczność” to pierwszy singiel zapowiadający płytę “Skull Echo”. Towarzyszy mu teledysk wyreżyserowany przez Julię i wyprodukowany przez Sputnik Studio.

ZAPRASZAMY
__________________________
Zmiana Klimatu,
ul. Warszawska 6, Białystok
28.02.2019 (piątek)
otwarcie drzwi 18:00
start koncertu 19:00

Bilety:
45 zł – przedsprzedaż w Cechowawww.cechowa.com.pl
50 zł – przedsprzedaż online – Going.https://goingapp.pl/evt/2175793/j
55 zł – w dniu koncertu (jeżeli zostaną)

18+ / Wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Details

Date:
28 lutego 2020
Time:
18:00
Cost:
45zł – 55zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map