Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KARAŚ/ROGUCKI – koncert

15 marca- 18:00 - 22:00

99zł – 119zł
 

piątek, 15 marca 2024
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
18:00 otwieramy – 19:00 koncert
bilety: 99zł, 109zł, 119zł – WYPRZEDANE
online: bieltomat.pl / stacjonarnie – kontakt: klubzmianaklimatu@gmail.com

wstęp: 18+


KARAŚ/ROGUCKI zapowiadają trzeci, ostatni album i zamykają tym samym miłosny tryptyk muzyczny. “Atlas Iskier” ukaże się w 2024 roku i pierwszym przedsmakiem jest wydany 4 listopada – cover kultowego utworu “Zaopiekuj się mną” zespołu Rezerwat.

II singiel zespołu to już pełnowymiarowa, autorska piosenka -„Houston” z gościnnym udziałem Ofelii (premiera 8 grudnia)

W albumie „Atlas Iskier”, który ukaże się na początku 2024 roku, miłość już nie leczy, nie ratuje – tym razem artyści mówią o tym uczuciu jak o ucieczce przed samotnością, opowiadają o nim w kontekście desperacji czy próbą zapełnienia pustki. Muzycznie krążek kontynuuje wątki z poprzednich wydawnictw, ale jest w odbiorze zdecydowanie mroczniejszy. Tę opowieść otwiera cover kultowego utworu „Zaopiekuj się mną” zespołu Rezerwat, który już wprowadza tę narrację.

KARAŚ/ROGUCKI nie mówią wprost, że to koniec, ale nastrój pożegnania jest wyczuwalny. Wątki rozstania, podsumowania czy zamknięcia ważnej muzycznej historii przy nadchodzącym projekcie będą kluczowe.

KARAŚ/ROGUCKI Zaopiekuj się mną Pierwszy singiel zwiastujący trzeci album nie bez powodu jest coverem. Domknięcie muzycznego tryptyku o miłości sygnujemy symboliczną klamrą, gdyż pierwszy utwór, jaki stworzyliśmy wspólnie to również był cover – piosenka “1996” autorstwa T.Love. Tym razem przyciągnęła nas magia tekstu, bo „Zaopiekuj Się Mną” łódzkiej grupy Rezerwat idealnie wpisuje się w nasz manifest artystyczny tworzenia piosenek o miłości. Poza tym, to jest utwór, który od roku gramy już na koncertach i reakcje fanów nie pozostawiają złudzeń. Ten kawałek zasługuje na nową wersję oraz na to, by pokazać go wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji go usłyszeć.

Houston Współpraca z Ofelią zaowocowała mocno elektronicznym utworem „Houston”

Nasze głosy ładnie się do siebie przytuliły i pięknie grają zarówno barwowa jak i emocjonalnie opowiadając historię ucieczki z popsutego świata. Naszym pojazdem jest miłość, a uciekamy stąd bo mamy problem „Houston”, ze wszystkim.

www.kayax.pl/artysci/karas-rogucki
www.facebook.com/karasrogucki
www.instagram.com/karasrogucki/
www.youtube.com/@KARASROGUCKI

Szczegóły

Data:
15 marca
Godzina:
18:00 - 22:00
Koszt:
99zł – 119zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map