Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ODWOŁANY! KAT & Roman Kostrzewski w/ Tassack

12 grudnia 2019- 18:00

50zł – 60zł

OŚWIADCZENIE ZESPOŁU:

Niestety mamy kolejne przykre wiadomości… Mieliśmy nadzieję, że uda nam się zagrać jesienne koncerty do końca ale życie brutalnie zweryfikowało nasze plany. Słowo od Romka na ten temat:
“Pragnę osobiście wyrazić żal, że nie nie możemy zrealizować ostatnich zaplanowanych sztuk w tym roku. Z uwagi na mój stan zdrowia poprosiłem zespół i organizatorów o przeniesienie terminów występów w Białymstoku, Iławie, Chojnicach oraz Kościerzynie. W imieniu zespołu dziękuję publiczności za ciepłe przyjęcie Popióra. W najbliższym czasie zdejmę mundur metala i włoże piżamę. Mam nadzieję, że po zabiegu szybko dojdę do siebie i znów spotkamy się na występach, które planujemy od marca 2020 r. Ufam, że za zakupione bilety szybko odzyskacie swoje środki. Pozdrawiam serdecznie – Roman Kostrzewski.”
______________________________________________________

ℹ️ZWROTY BILETÓW ℹ️
– Bilety należy zwracać w miejscu zakupu.
– Bilety kupione stacjonarnie w Restauracji Cechowa można zwracać do końca bieżącego roku.
______________________________________________________

Kat & Roman Kostrzewski, legenda polskiej sceny trash metalowej przybywa do Białegostoku z trasą promującą nowy albumu POPIÓR! Na scenie wesprze ich i rozgrzeje publiczność zespół TASSACK!

KAT i Roman Kostrzewski to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu łącznie z TSA i Turbo.
Po okresie konfliktów w macierzystej formacji KAT z jej gitarzystą, Roman Kostrzewski i Irek Loth postanowili powołać do życia nowy byt na bazie niezbywalnych praw autorskich, nie pozwalając odejść w zapomnienie ich dotychczasowej pracy twórczej, swoimi kompozycjami, współkompozycjami i tekstami Romana Kostrzewskiego.
Muzycy mając za sobą wieloletnie doświadczenie sceniczne na największych polskich festiwalach: Rock Arena, Jarocin, Metalmania, goszczenie na tych samych deskach scenicznych z Metallicą, Iron Maiden, Motorhead, Hanoi Rocks itd. określili go mianem KAT & Roman Kostrzewski.
Charyzma Romana Kostrzewskiego I Irka Lotha jako muzyków i instrumentalistów, Romana Kostrzewskiego jako autora tekstów w połączeniu z doskonałymi gitarzystami pozwoliła na kontynuację artystycznej drogi pod nowym szyldem i z okazałą akceptacją Fanów, co owocuje wieloma koncertami w kraju i zagranicą.
Zespół gra w składzie:
Roman Kostrzewski – wokal
Jacek Nowak – perkusja
Jacek Hiro – gitara
Krzysztof Pistelok – gitara
Michał Laksa – bas

Tassack
zwariowany zespół z zadupnych wiosek w okolicy Chodzieżu, istnieje tylko po to by ktoś mógł się z niego pośmiać, nacieszyć, rozpierdolić łeb. Grają sympatyczny Thrash!
Lucy – Darcie pizdy/uboga gitara czterostrunowa;
Labuch – Wokalizacje/Elektryk/Kit Kat T-shirt
Sharec – Gary
Dżiraff – Techniczny i Mentor zespołu
https://www.facebook.com/pg/TassackAttack

12.12.2019 (czwartek)
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

Details

Date:
12 grudnia 2019
Time:
18:00
Cost:
50zł – 60zł

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map