Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Lambada! # bardzo kobiecy duet BADA

4 stycznia 2019- 21:00 - 21:30

10zł

Po ich imprezach ludzie piszą: „TO było COŚ!” i „Ostatni raz tak dobrze bawiłam się na poprawinach po moim własnym weselu!” oraz „Wow!”, a także „Czy nie znalazły się kluczyki do samochodu po wczorajszym wieczorze? Do fiata Punto.”

Sami widzicie, że to są niepowtarzalne przeżycia. Punto do dziś stoi za Zmianą… A tym razem będzie jeszcze mocniej, jeszcze bardziej i… jeszcze raz! W imieniu kolektywu BADA zapraszamy.

BADA – bardzo kobiece laptop-duo! Twórczynie kultowych imprezy, takich jak: „Dyskoteka Szkolna”, „Tu się podziały tamte prywatki”, „Bada Tylko Po Polsku” a takżeże pomysłodawczynie imprezy pt. „BabyMarcują” (która jeszcze nigdy się nie odbyła). Uwielbiają grać na pianinie, spacerować po Supraślu i szukać zaczepki. Przyszłe właścicielki jeszcze nieistniejącej spółki „BABA CI POSPRZĄTA FIRMA SPRZĄTAJĄCA”. Dziewczyny znane są z takich projektów muzycznych jak: BADA feat. TRULEJBAS oraz Cycki Crew (projekty znane w okolicy gdzie słychać próby tych składów). Lubią Andrzeja Zauche, Piotra Szczepanika, tańce-przytulańce, piłkarzyki i męskich mężczyzn.

KLIMATY: all time greatest hits vol.1-99 – same piękne piosenki – od Andrzeja Zauchy po Spice Girls

___________________________________________

4.1.2019 (piątek)
Start imprezy 21:00
wstęp 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6

____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/

____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zaprasza oddalona o piętro od Zmiany Klimatu – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja i pub Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
4 stycznia 2019
Time:
21:00 - 21:30
Cost:
10zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map