Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mogłaś moją być! Bardzo polska edycja 3-majowa # Lou Badgers

3 maja 2019- 21:00

10zł

Jest bardzo bardzo, bardzo cicho, słońce rozpala nagie ciała!
Zapaliły papierosy wyciągnęły flaszki!
Więc zróbmy prywatkę jakiej nie przeżył nikt!
Polska! Mieszkam w Polsce! Mieszkam tu, tu, tu, tu!

Będą Kaziki, Manamy, Perfecty, Lady Panki, Willas, Fogg, Brodka, Steczkowska, Krawczyk, Maryla, a i może się Liroy pojawi. Przekonamy się, czy Baśka miała fajny biust i czy dziewczyna szamana (nie Damiana, a szamana!) rzeczywiście nie zazna nigdy snu. Przejedziemy się na zielony Żoliborz, piepszony Żoliborz, pobiegniemy przez marchewkowe pole, aż w końcu pojawimy się u Maksyma w Gdyni. Będzie ostro i lyrycznie. Dorzucimy do pieca, odpuścimy i zaraz znowu zakręcimy! A wszystko w myśl zasady każdego wąsatego Polaka, który to jedno może powiedzieć na pewno: że mianowicie moja muzyka jest najmojsza!

Klimaty: polski i zagraniczna muzyka gitarowa + rockendrollowe dzieci powstałe z romansów z innymi gatunkami (oraz nie tylko)

Kategorycznie i nieskończenie swojską selekcję przeprowadzi pokaźnych rozmiarów Pan o nienagannych manierach i znośnej aparycji:

laptopjokey Lou Badgers
Amator pejzaży wzgórz sokólskich, czarnobiałostockiego bimbru, kruszewskich ogórków, korycińskiego sera, monieckich ziemniaków, hajnowskich żubrów, choroszczańskich sanatoriów i urody pewnej supraślanki. Wychowany na ekscentrycznym miksie „Listy Przebojów Programu Trzeciego” i „30 Ton – Lista, Lista Przebojów” dopełnionej znalezionymi u rodziców kasetami z Pink Floyd, Red Hot Chilli Peppers i bluesem, uzupełnionej o obecny wszędzie misz-maszem muzyki złej i jeszcze gorszej. Jego złożona i skomplikowana muzyczna wrażliwość, rozciąga się między Krzysztofem Krawczykiem, a Slayerem. Wiec spodziewać można się niespodziewanego.

“Cisza chciałbym toast wznieść,
jak można to na cześć
Ojczyzny w której wieść,
przyszło życie nasze!”
____________________________________________

03.05.2019 (czwartek)
start imprezy 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
_______________________________________________

Rezerwacja stolików: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
_______________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej o piętro od Zmiany Klimatu – legendarnej, choć całkowicie nowej – restauracji Cechowa!
_______________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
3 maja 2019
Godzina:
21:00
Koszt:
10zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map