Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Mogłaś moją być! # laptopjokey Lou Badgers

12 lipca 2019- 21:00

10zł

Dni mijały coraz dłuższe, coraz cieplej było u mnie
Coraz lżejsze miała suknie, lekko płynął wiosny strumień
Wreszcie nocy raz czerwcowej zobaczyłem ją jak śpi
Bez niczego. Zrozumiałem lato, echże ty
Lato, lato, lato, echże ty

Szeroki przelot po latach i klimatach w którym punktem wyjścia będą gitarowe riffy, perkusyjne solówki i pulsujące linie basowe. Ale nie skończy się tylko na nich! Zapraszamy wszystkich wychowanych na Lady Pankach, Stonsach, Nirvanach, Mannamach, Kultach, BeastieBojsach, Elvisach, RedHotsach, TheCleszach, SexPistolsach, Dżemach, Republikach, Myslovitzach, Depeszmodach, JuTu, Queenach, Piersiach (hehe), Kissach, GansEndRosesach, Skorpionsach, VanHajlenach, EjsiDisidach, Lombardach, IzabelachTrojanowskich, Organkach, Zalewskich, Myslovitzach, Bajmach, Urszulach, DePressach, Pidżamach Pornotych wszystkich rockowych i gitarowych kapelach, których wymienić nie sposób! Poczujecie się jak ryba w wodzie! Będzie po trochę przytulaszczych ballad, skocznego ska, funkowego rytmu, reggałowego bujania, punkrokowego chaosu, bluesowego bluesa, rock’n’rollowej energii, a przede wsystkich rockowych riffów! Bez zbędnego napinania się, na luzie i z uśmiechem!

Za muzyczną selekcję przy, przy której tańcząc będziecie dzierać podeszwy, a śpiewając – gardła, tego wieczoru odpowiedzialny będzie

laptopjokey
Lou Badgers
Amator pejzaży wzgórz sokólskich, czarnobiałostockiego bimbru, kruszewskich ogórków, korycińskiego sera, monieckich ziemniaków, hajnowskich żubrów, choroszczańskich sanatoriów i urody pewnej supraślanki. Wychowany na ekscentrycznym miksie „Listy Przebojów Programu Trzeciego” i „30 Ton – Lista, Lista Przebojów” dopełnionej znalezionymi u rodziców kasetami z Pink Floyd, Red Hot Chilli Peppers i bluesem, uzupełnionej o obecny wszędzie misz-maszem muzyki złej i jeszcze gorszej. Jego złożona i skomplikowana muzyczna wrażliwość, rozciąga się między Krzysztofem Krawczykiem, a Slayerem. Wiec spodziewać można się niespodziewanego.
____________________________________________

12.07.2019 (piątek)
start imprezy 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
_______________________________________________

Rezerwacja stolików: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
_______________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej o piętro od Zmiany Klimatu – legendarnej, choć całkowicie nowej – restauracji Cechowa !
_______________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
12 lipca 2019
Time:
21:00
Cost:
10zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map