Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

9.03 – Moonwalk # Dj Zielak

9 marca 2018- 21:00

10zł

„Księżycowy chód” popularność zdobył w latach 80. za sprawą Michaela Jacksona, który w 1983 r., w programie telewizyjnym Motown 25: Yesterday, Today, Forever przedstawił go w trakcie wykonywania utworu „Billie Jean”. Od tego czasu moonwalk stał się jego znakiem firmowym. Moonwalk polega na wywołaniu wrażenia, iż tancerz porusza się naprzód, gdy w istocie przesuwa się w przeciwnym kierunku. (Wikipedia)

Ileż prawdy w zwięzłym wywodzie wikipedysty! Bo czyż nie jest tak, że w piątkowy wieczór około godziny 23:30 przeciętny bywalec Zmiany Klimatu sprawia wrażenie, iż “porusza się naprzód, gdy w istocie przesuwa się w przeciwnym kierunku”? Czy nie jest tak, że już dwie godziny później “księżycowy chód” wydaje się jedynym rozsądnym wyjściem z sytuacji? I czy wreszcie nie jest tak, że po kolejnych dwóch godzinach połowa bohaterów wieczoru uważa się za Michaela Jacksona biorącego właśnie udział w programie telewizyjnym? Jeśli uważasz inaczej, to znaczy, że nie umiesz się bawić 😉

A tancerzami poruszy i nad kierunkiem ruchu na parkiecie czuwać będzie Dj Zielak!

Break Dj Zielak
Pochodzący ze stolicy Mazur jegomość, który na naszą Podlaską glebę przybył za sprawą miłości do pewnej niewiasty oraz w nadziei na dobre imprezy. Współzałożyciel najbardziej utytułowanej bboy-owej ekipy na Warmii i Mazurach – Knockout Gang oraz członek jednej z najlepszych ekip w Polsce – Sztewite Gang. Zamiłowanie do winyli i tańca towarzyszy mu nieustannie od 1999 roku. Za gramofonami od 2009 roku. Od tego czasu zagrał kilkaset imprez, koncertów, zawodów breakingowych i jamów w kraju jak i za granicą. Zielak wzbogacał swój warsztat w Europie, USA czy Japonii, gdzie grał mi.n takie wydarzenia jak Freestyle Session, World Bboy Classic czy jeden z najbardziej cenionych festiwali breakingowych w Polsce – Art Of Breaking.

Klimaty: funk, disco, mashups&remix, pop, rnb disco, classic stuff.
___________________________________________

9.03.2018 (piątek)
Start imprezy ok. 21:00
Wstęp 10 zł
Zmiana Klimatu Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
9 marca 2018
Time:
21:00
Cost:
10zł
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/159822394591680

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map