Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

MTV 90’S VOL.12 ( Beavis vs. Butt-Head)

30 kwietnia 2022- 21:00 - 04:00

20zł

Były takie czasy, kiedy skrót MTV oznaczał telewizję muzyczną. Były to lata świetności rocka, muzykę elektroniczną szersza publiczność dopiero poznawała, hip-hop był jeszcze rapem, a głównym nośnikiem muzyki były kasety magnetofonowe. Kupowane głównie w sklepie Tango, na bazarku lub przegrywane od znajomych na magnetofonach dwukieszeniowych. Były to czasy kiedy powietrze było czystsze, jedzenie zdrowsze, kobiety piękniejsze, a muzyka lepsza.

Po ponad rocznej przerwie bitwy na hity z MTV lat 90-tych rozegrają:
Beavis Cornholio aka Datasky import-export vs. Butt-Head aka Lou Badgers

Gdyby ktokolwiek nie znał obu panów, przedstawiamy ich krótkie opisy i życiorysy:
Beavis Cornholio aka Datasky import-export to człowiek legenda. Człowiek z marmuru i żelaza równocześnie. Bywalec czerwonych dywanów. Dostał się na Kessel w mniej niż 10 parseców. Muzyczny świr, zna wszystkie gatunki muzyczne i sklasyfikował większość z nich. Jego specjalnością są hity z lat osiemdziesiątych i new romance, chociaż i w innych gałęziach odnajduje się idealnie.

Prywatnie amator pejzaży Białostocczyzny, czarnobiałostockiego bimbru, choroszczańskich ośrodków wypoczynkowych, kruszewskich ogórków i kolneńskiej szkoły jazdy. Eklektyczny muzyczny ekscentryk, który na imprezach na których występuje uwielbia zaskakiwać – przede wszystkim sam siebie (głównie łącząc zaskakujące klimaty i niespodziewane rytmy). Jego muzyczny styl można określić. Tylko po co? Absolwent uniwersytetu Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry, niedoszły prezydent, kaskader, mąż stanu i filantrop. Z zamiłowania chirurg szczękowy i astrofizyk. To on przekazał uzdrawiającą moc Kaszpirowskiemu. Prawdziwy wulkan energii. Właśnie dlatego odpowiada za połowę mocy produkowanej przez elektrociepłownie na Andersa.

Prawdopodobnie w trakcie imprezy kiszki zagrają wam marsza, w związku z tym zapraszamy niżej do Cechowej.
Będzie można przegryźć burgera z frytkami 🍔🍟 uzupełnić w ciszy utracone elektrolity, strzelić lufkę pod tatarek a może nawet wziąć udział w kulinarnych podróżach Cechowej. Orbis może czyścić nam buty! Możliwości jest więcej, niż nagród w “idź na całość” z tą różnicą, że nie macie szansy trafić na Zonka.
_______________________________________________________

⏳ 30.04.2022 (sobota)
🌍 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
⏰ Start: 21:00
💰 Wstęp: 20 ZŁ
📩 Rezerwacje: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
____________________________________________
ℹ️ Przed imprezą w swoje progi zaprasza
(legendarna, choć całkowicie nowa)
restauracja oraz pub Cechowa

 

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map