Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

NA FALI # Dj Mgr Inż Malczyk

5 lipca 2019- 21:00

Na żywo, choć z gramofonów!
W eterze, mimo że z głośników!
Melodyjnie, a jednak taneczne!

Tak, w końcu są wakacje! Ten ciepły niczym rozgrzany asfalt czas beztroskiego wylegiwania się brzuchem do góry, spijania zmrożonych trunków i słuchania letnich hitów na spotifaju.
Wypić zmrożone trunki, smażyć się na słońcu niczym kotlety mielone naszej babci, zapomnieć o noworocznych postanowieniach i do tego zanurzyć się w dźwiękach dobrej muzyki podczas letniej dyskoteki, którą poprowadzi promotor dobrej muzyki, fan zdrowej żywności i tłustych beatów, gość z za wschodniej granicy powiatu:

Mgr Inż DJ Malczyk
(warto dać mu lajka, bo to bardzo miły gest)
Wychował się przyklejony do głośników Kasprzaka z punkowymi taśmami. Kiedy pod koniec lat dziewięćdziesiątych dostał pierwszą rapową kasetę a ona wskazała mu drogę, którą obrał. Choć nigdy nie ograniczał się tylko do jednego rodzaju muzyki, zafascynowany skreczem, brzmieniem saksofonu i wszystkim co brzmi ”dobrze”. Miłośnik gramofonów i kolekcjoner winyli. Jego sety to mieszanka styli począwszy od rapu, funku, rnb, starego dobrego disko, popu czy kobiecego soulu. Od rockowych bębnów i mocnych gitar po breakbeat, tudzież funky&house.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
05.07.2019 (piątek)
Start: 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

Na przedwieczorne zakąski i przekąski zaprasza oddalona o piętro od Zmiany Klimatu – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja i bar Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
5 lipca 2019
Godzina:
21:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map