Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Piątek Piąteczek Piątunio! # DJ Ortiz

24 września 2021- 22:00 - 04:00

15zł
piątek piąteczek piątunio

Attenzione! naciąga on, wyczekiwany od poniedziałku, upragniony od wtorku, wytęskniony od środy, na półmetku od czwartku, niepowtarzalny, jedyny, szalony i wyjątkowy piątek, piąteczek, piątunio! Dlaczego jest tak niesamowity? ano dlatego, że wreszcie zakończył się tydzień pracy!

“W poniedziałek, w poniedziałek ja nie mogę,
Bo pomagam mamie.
A we wtorek. a we wtorek i w środę,
Ty masz w domu pranie.
No a w czwartek, no a w czwartek ja mam dyżur”

Co prawda Niebiesko-czarni mieli w piątek dwa zebrania ale i my też jakieś tam obowiązki mamy. Do roboty trzeba iść, dziecko z przedszkola odebrać, wyprasować koszulę, nastawić pranie, obiad zrobić itepe.

Żaden dzień nie cieszy tak jak piątek! (piątek, piąteczek, piątunio!) początek wymarzonego weekendu, kiedy to możemy przyziemne sprawy schować do szuflady.
Więc załatw wszystko co masz załatwić, opiekunkę do dziecka, obiad z knajpy i ruszaj w miasto. Tego dnia za konsoletą Zmiany Klimatu zasiądzie nie kto inny, tylko on:

Dj Ortiz
Pasjonat płyt winylowych, skreczu i turntablizmu. Party rocker pełną gębą, całym sercem i niespełna rozumem! Gra tak jakby jutra miało nie być i nie przestaje śpiewać. Jedna z jego rąk jest sztuczna, co nie zmienia faktu, że jego techniki i tricki na gramofonowych płytach są w muzycznym świecie porównywane do wyczynów Tonego Hawka na deskorolce. Zna wszystkich światowych celebrytów, uczył palić papierosy Madonnę, dobierał rękawice O. J. Simpsonowi, ubierał się u Prady i wymieniał wkład w długopisie Wałęsy.
MAJĄC NA UWADZE KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA I OBECNĄ SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ, ILOŚĆ GOŚCI W LOKALU BĘDZIE OGRANICZONA. PROSIMY O ZAKŁADANIE MASECZEK
I ZACHOWANIE ZALECANYCH ODLEGŁOŚCI.

___________________________________________________
24.09.2021 (piątek)
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
Start: 22:00 (po koncercie)
Wstęp: 15 ZŁ
Rezerwacje: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
____________________________________________
ℹ️ Przed imprezą w swoje progi zaprasza
(legendarna, choć całkowicie nowa)
restauracja oraz pub Cechowa

Details

Date:
24 września 2021
Time:
22:00 - 04:00
Cost:
15zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map