Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Pora na przygodę! # DJ HAL

16 listopada 2018- 22:30

10zł

Bywa, że rutynowe zakupy w osiedlowym spożywczaku odkrywają przed człowiekiem nowe światy, a niewinna pogawędka z sąsiadem uświadamia, że kosmici istnieją. I trzymają się mocno. Przygoda niejedno ma imię… A co dopiero przygoda w Zmianie Klimatu!

Zapraszamy zatem wszystkich wytrawnych podróżników na wyprawę w głąb niewiędnących przebojów, których teksty wyśpiewywane na parkiecie, zwłaszcza po północy, budzą silne skojarzenia z kosmicznym esperanto. Tu Matrix i Jumanji sprytnie zmieszane w jednym kieliszku smakują, jakbyście po raz pierwszy oglądali zachód słońca na Dziesięcinach. Staś i Nel błądzą samotni w samym w środku Afryki, a Robinson Crusoe rozpaczliwie rozpytuje przy barze o Piętaszka.

Za te oraz całą resztę przygód ograniczoną odpowiedzialność ponosi niestrudzony w pokonywaniu muzycznych przełęczy DJ HAL!

DJ HAL – pasjonat muzyczny, multiinstrumentalista, producent muzyki basowej i gitarzysta. Pasją DJ’ską zaraził się na warsztatach organizowanych przez ekipę Up To Date Festival w Białymstoku w roku 2011. Grał na żywo z zespołem, w programie 1 telewizji „Świat się Kręci” oraz w TVN u Kuby Wojewódzkiego. Występował m.in. przed takimi artystami jak Radikal Guru, Toronto Is Broken, czy Counterstrike!

klimaty: luźno, spontanicznie i energicznie – do tańczenia i śpiewania! 80/90/00/10’s hits!

____________________________________________

16.11.2018 (piątek)
start imprezy około 22:00 (po koncercie Lipali)
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

Na przedwieczorne zakąski i przekąski zaprasza oddalona o piętro od Zmiany Klimatu – legendarna, choć całkowicie nowa – Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
16 listopada 2018
Time:
22:30
Cost:
10zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map