Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PUBQUIZ – “KINO POLSKA” – edycja specjalna otwierająca nowy sezon!

13 września 2023- 19:00

Free
Zapraszamy na kolejny sezon baroturnieju PUBQUIZ czyli Wielkiego Turnieju Wiedzy o Wszystkim, gdzie pod pretekstem sprawdzania swojej wiedzy na tematy wszelkie spędzamy czas na piwku i pogaduchach!
Ten sezon rozpoczynamy od specjalnej edycji tematycznej pt “KINO POLSKA”, którą wybrali moralni zwycięzcy edycji zamykającej poprzedni sezon PubQuizu! 😉 Sprawdzimy czy wiecie co powiedział w “Rejsie” Himilsbach do chłopaka kiedy znikła mu kiełbasa z talerza, kto zagrał pułkownika Moralesa sobowtóra Jurka Kilera w filmie “Killer-ów 2-óch” czy który z filmów wyreżyserowanych przez Patryka Vegę jest najwyżej ocenianą produkcją na portalu Filmweb.
Czeka nas kolejny wieczór świetnej zabawy podczas której będziemy odpowiadali na banalnie trudne i ekstremalnie łatwe pytania! Bierzcie znajomych, przeczytajcie zasady i wpadajcie zawalczyć o uznanie, szacunek i nagrody!
———–
Zasady czyli jak to działa:
1. “Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę”
W grze biorą udział drużyny od 1 do 4 osób. Najłatwiej przyprowadzić drużynę własną, można też wybrać drogę samotnego wilka, ale pamiętajcie, że co cztery mózgi to nie jeden.
2. Wejście i udział w jest bezpłatny. Rejestracja drużyn odbywa się bezpośrednio przed rozpoczęciem PubQuizu i jest konieczna do wzięcia udziału w zabawie.
Stoliki można bezpłatnie rezerwować wcześniej wysyłają SMS’a z datą i nazwą drużyny/nazwiskiem na numer 576-907-106
3. Dołączyć do rywalizacji po rozpoczęciu PubQuizu można tylko za wyraźną zgodą prowadzących.
4. Rozgrywka dzieli się na trzy rundy. W każdej z rund prowadzący zadają kolejno pytania do wszystkich drużyn. Pytań we wszystkich rundach jest w sumie 50. Na odpowiedź na każde kolejne pytanie uczestnicy mają ok jednej minuty. Odpowiedzi udziela się na otrzymanej wcześniej karcie odpowiedzi. Po każdej rundzie prowadzący podliczają punkty i przedstawiają ranking.
5. To nie kolokwium na studiach, tu bawimy się fair. Zabronione jest korzystanie z ściąg, internetu, podglądania do sąsiednich drużyn, telefonów do przyjaciół i pytań do publiczności i stawianie tarota. Oszukańców może dotknąć dyskwalifikacja, społeczny ostracyzm i okrycie hańbą siebie i swojej drużyny.
6. Drużyny które zdobędą miejsca na podium mogą liczyć na nagrody, m.in.: kupony na “szybki przelew” przy barze, vouchery do wykorzystania w Cechowej czy bilety na koncerty do Zmiany Klimatu.
Zapraszamy!
PUNQUIZ tworzą i prowadzą:
– SEBASTIAN – czarujący ojciec chrzestny cyklu, urbaneksplorer wchodzący do miejsc w których dawno niczyja stopa nie stała, miedzianobrody fotograf oraz haker który klikając w komputer niesie pomoc tym, którzy nie rozróżniają hardwłeru od softłeru.
– MARIUSZ – ujmujący basowy wodzirej w zespole Przechery, pasjonujący kinoman i nadszyszkownik cechu barmanów i kelnerów w restauracji Cechowa.
– WOJTEK – rozkoszny ogarniacz rzeczy w Zmianie Klimatu, który wieczorami zamienia się laptop-jokeya stającego na straży parkietów i dyskdżokejek.
—————————
środa 13 września 2023
– klub Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
– 18:00 – otwarcie drzwi, baru, wydawanie kart odpowiedzi
– ok 19:00 – start wydarzenia
– bezpłatna rezerwacja stolików: SMS’a z datą i nazwiskiem lub nazwą drużyny na numer 576-907-106

Szczegóły

Data:
13 września 2023
Godzina:
19:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/3541110969459468/

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map