Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Random Brothers v0.9 /DJ EsDwa & VJ Bulgaria

28 września 2019- 21:00

15zł

Zapraszamy Was na imprezę, którą poprowadzi zaprawiony w nocnych bojach i parkietowych maratonach: duet Random Brothers! Intensywne kawałki intensywnej muzyki połączone z intensywnymi wizualizacjami będą intensywnie stymulowały do intensywnego przyjmowania porcji trunków oraz intensywnego zdeptywania podeszw na parkiecie.

######################

Duet RANDOM BROTHERS tworzą:

dj EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

vj B U Ł G A R I A
Osoba kryjąca się za tym pseudonimem swoje korzenie artystyczne posiada w tradycyjnych stylach zapasów kaukaskich. Osiągnął w życiu wysokość 189 cm, w portfolio posiada kilka spalonych rzutników, od urodzenia jest
Białostoczaninem o bułgarskich korzeniach. Prywatnie lubi dzikie kuny, rysie, pająki, grupę na facebook “działkowicze i ogrodnicy” oraz społeczność internetową “Co Dziś Na Obiad???”

######################

28.09.2019 (sobota)
start 21:00
wstęp: 15 pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

Rezerwacja stolików: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej o piętro od Zmiany Klimatu – legendarnej, choć całkowicie nowej – restauracji Cechowa!

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
28 września 2019
Time:
21:00
Cost:
15zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map