Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Sex, Funk & Rock’n’Roll! # DJ EsDwa

7 września 2019- 21:00

10zł

I love funk’n’roll, so put another dime in the jukebox baby!

Nie od dziś wiadomo, że lepiej być i nie pamiętać, niż nie być i żałować. Tak wiec w ten piątek do Zmiany zapraszamy wszystkich sympatyków funkowego rytmu, rokendrolowej energii i wszystkich tych niezobowiązujących, a porywających klimatów, które z za didżejskiej komody zaprezentuje: DJ EsDwa.

klimaty:
funk – funk’n’roll – funky disco – funk&pop – pop und rock – rock and roll – soul – rnb – mashup’s (i oczywiście nie tylko!)

EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.
___________________________________________
07.09.2019 (sobota)
start 21:00
wstęp: 10 pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej od Zmiana Klimatu o piętro – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja oraz pub Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
7 września 2019
Time:
21:00
Cost:
10zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map