Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Should i stay or should i go? # DJ EsDwa

13 października 2018- 21:00

10zł

W weekendowy wieczór duża część z nas staje przed zasadniczym, choć często niewypowiedzianym dylematem
Czy dzisiejszy wieczór spędzić na układaniu pasjansa z 3 rozkompletowanych talii kart, wymianie sznurówek w butach zimowych, myciu fug w łazience szczoteczką do zębów lub innej, równie fascynującej czynności, czy wziąć swoją drugą połówkę, skrzyknąć znajomych i pójść na powolny obchód miasta celem terenowych badań socjologicznych na temat “kogo ciekawego dziś poznam”, przeprowadzenia analiz składowych trunków serwowanych w różnorakich lokalach uznaną w świecie nauki metodą Shcklanka-Üsta, czy uczestnictwa w spontanicznym odtańczeniu całego układu z “single ladies” godnym finałowego odcinku jukendensa z grupą nieznanych osób. Mimo, że eksperci na całym świecie mimo wieloletnich dysput prowadzonych na łamach czasopism naukowych, nie są pewni co do tego jak właściwie umotywować, że odpowiedź druga jest właściwa, my wiemy, że jej wybranie niesie za sobą zdecydowanie większe prawdopodobieństwo rozpoczęcia kolejnego zostanie od słów “Wczoraj tańczyłem jak gepard!”, “Chyba przez przypadek zaprenumerowałem Strażnice.”, lub “Czyje jest to futro z norek na wieszaku w przedpokoju?”.

// Darling you got to let me know
// Should I stay or should I go?

Z wszystkimi, którzy wybiorą drugą opcję (oraz nie tylko) widzimy się na zmianowym parkiecie razem z
didżejem EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru.

klimaty:
funk – funk’n’roll – funky disco – funk&pop – pop und rock – rock and roll – soul – rnb – mashup’s (i oczywiście nie tylko!)

____________________________________________

13.13.2018 (piątek)
start imprezy 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

Na przedwieczorne zakąski i przekąski zaprasza oddalona o piętro od Zmiany Klimatu – legendarna, choć całkowicie nowa – Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
13 października 2018
Time:
21:00
Cost:
10zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map