Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Silent Disco / najcichsza impreza w mieście v.12

13 października 2017- 21:00 - 04:00

Mamy zaszczyt już po raz kolejny zaprosić Was wszystkich do Zmiany Klimatu na najcichszą imprezę w mieścieczyli, czyli SILENT DISCO!

Kto był ten wie, a kto nie był, ten niech przeczyta:
Na sali panuje gwar, ludzi gadają, piją, śmieją się, a parkiet pełen jest tańczących ludzi, którzy co rusz wyśpiewują wyrwane z kontekstu refreny hitów. Nie zgadza się tylko jedna rzecz – w tle nieśmiało pobrzmiewa koncert fortepianowy na zmianę z muzyką filmową i klasycznym jazzem (świetnym swoją drogą), a tłum tańczy i podśpiewuje do zupełnie czego innego. Sytuacja wyjaśnia się gdy nakładasz słuchawki, które dostałeś przy wejściu – to w nich ukrył sie dźwięk! Wiesz już też, co za didżejką robi nie jedna, a trzy osoby – na słuchawkach masz taki sprytny przełączniczek, dzięki któremu wybierasz dyskdżokeja przy którego muzyce właśnie się bawisz!
Nie wiemy kto wymyślił Silent Disco, ale z tego miejsca prosimy mu postawić kolejką za wymyślenie jednego z najlepszych patentów na mega-imprezę!

_________________________________________________
ZAGRAJĄ:

# kanał zielony
DJ HAL

# kanał czerwony
BADA

# kanał niebieski
Lou Badgers

_________________________________________________

13.10.2017 (piątek)
otwieramy 17:00 / start imprezy 21:00
wejście: 20zł
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
_________________________________________________

TURBO-WAŻNE SPRAWY!
1) Prosimy wszystkich chętnych o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości na podstawie którego będą wydawane słuchawki! (inaczej będzie KLOPS!)
2) Wejście tylko z dokumentami świadczącymi o pełnoletności (broda do pasa jest bardziej “wskazówką” o uzyskaniu takowej. Tym bardziej u Pań.)

Details

Date:
13 października 2017
Time:
21:00 - 04:00
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map