Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Soulbota # DJ EsDwa

18 maja 2019- 21:00

10zł

“Soulbota” to słowo zaczerpnięte z języka starocerkiewnosłowiańskiego*. Oznaczające stan duszy człowieczej, kóry występuje w samym środku weekendu, a polegającej na potrzebie zdystansowania się do otaczającego nas świata, filozoficznych dysput z przypadowo poznanymi osobami i rozrywki w towarzystwie wesołych, nie do końca trzeźwych lecz uśmiechniętych ludzi. Ważmym elementem “soulboty” jest muzyka o wyraźnym, często synkopowanym rytmie. Spodziwać się należy wyażnej dawki takich gatunków jak: soul, rock, funk, rock’n’roll, rythm’n’blues’, uduchowionego popu czy zelektronizowanego jazzu (choć oczywiście nie tylko i nie bezzwględnie). Ale pamiętajcie stare chińskie powiedzenie: im głębiej w noc, tym więcej rockendrollowych gitar.

*oczywiście bezczelne kłamstwo, ale prosimy zwrócić uwagę jakie ono piękne!

EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.
___________________________________________
18.05.2019 (sobota)
start 21:00
wstęp: 10 pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej od Zmiana Klimatu o piętro – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja oraz pub Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
18 maja 2019
Time:
21:00
Cost:
10zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map