Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

21.06 – Spider Demon Masacre – koncert + afterparty dj EsDwa

21 czerwca 2018- 22:00

bezpłatne zaproszenia

W ramach wydarzeń związanych z Międzynarodowym Festiwalem Szkół Lalkarskich LALKANIELALKA mamy przyjemność zaprosić Państwa do Zmiany Klimatu na wyjątkowy koncert oraz imprezę po! Na scenie wystąpi zespół Spider Demon Massacre, a imprezę po koncercie rozkręci DJ EsDwa. Zapraszamy! 

koncert – Spider Demon Massacre
afterparty – DJ EsDwa
miejsce: Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6
21 czerwca 2018 – czwartek
koncert godz. 22.00 / afterparty od ok 23:30
wstęp – bezpłatne zaproszenia (informacje wkrótce)
wejście tylko dla osób pełnoletnich

Galeria portretów ludzkiej duszy zapleciona w bezmiar możliwości i refleksji na temat własnego jestestwa na tym wykręconym padole ziemskim. Dźwięki urzeczywistniane przez zespół Spider Demon Massacre łączą się w filozofię, która wyżera sobie flaki, religię, która nie żyje oraz sztukę, która upadła. Niech to wszystko, co będzie się stwarzało na Waszych oczach otwiera się, jako manifest i lament wynikający z Ostatecznej Formy, która w końcu musi nastąpić. Gdzie jest miłość? Gdzie jest rewolucja? Czym jest Tajemnica Istnienia? Dlaczego to, co istnieje, istnieje i dlaczego ja? Na te i wiele innych pytań poszukiwać będą odpowiedzi malarze obrazów dźwiękowych, którzy przeniosą szarą rzeczywistość w portret, w którym każdy odnajdzie cząstkę siebie i nie tylko…

autor tekstu: Stanisław Ignacy Witkiewicz

opracowanie tekstu, opracowanie muzyczne: Patryk Ołdziejewski

zespół: Magdalena Dąbrowska, Milena Jabłońska, Cezary Jabłoński, Daniel Lasecki, Patryk Ołdziejewski

wirtualny gość: Agnieszka Turek

głos dziewczynki: Aniela Kruczkowska, Róża Kruczkowska

konsultacja merytoryczna: Marcin Bartnikowski

AFTERPARTY
dj EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

Szczegóły

Data:
21 czerwca 2018
Godzina:
22:00
Koszt:
bezpłatne zaproszenia
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL