Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Spod igły! # DJ EsDwa / wstęp wolny

8 sierpnia 2020- 21:00

Free

Sobota to taki rodzynek wśród innych dni tygodnia. Dlatego tak ważne jest, aby ten dzień poświęcić na ogólnie rozumiany relaks i uczynić odpowiednio głęboki restart systemów. Żeby nieproszone myśli nie zakłócały zasłużonego weekendowego odpoczynku. Dróg do tego jest kilka: można łykać jakieś kolorowe tabletki reklamowane w telezakupach. Można zająć się medytacją, jogą, chodzeniem po rozżarzonych węglach i dietą bezglutenową. A można sięgnąć do tradycyjnych, sprawdzonych metod, czyli spotkać się ze znajomymi w jakimś fajnym miejscu (np. w Zmianie Klimatu) na najlepszej imprezie na świecie (np. w Zmianie Klimatu) wypić drinka czy inne piwo w barze (np. w Zmianie Klimatu), pogadać, pośmiać się, potańczy, poznać nieznajomych (np. w Zmianie Klimatu).
^
klimaty: pop + house + rock + funk + disco + klasyczne klasyki & nowe nowości
^
08.08.2020 (sobota) / start: 21:00 / WSTĘP WOLNY
pub muzyczny Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
^
Rezerwacje: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
^
^
Igłę gramofonową tej nocy poprowadzi
DJ EsDwa – pół-didżej, pół-człowiek. Prawo jazdy na gramofon posiada od 2001 roku. Fan winylowych struktur płyt analogowych, które z lubością kolekcjonuje. Poza graniem najlepszych imprez na świecie zajmuje się zawodowo rejestracją i przetwarzaniem otaczających nas dźwięków i przetwarzaniem ich na m.in. albumy muzyczne, słuchowiska radiowe czy soundtracki filmowe.
^
^
Mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa i obecną sytuacje epidemiologiczną ilość gości w lokalu będzie ograniczona. Prosimy o zakładanie maseczek i zachowanie zalecanych odległości.

Details

Date:
8 sierpnia 2020
Time:
21:00
Cost:
Free
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map