Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Średniomiasteczkowy / WSTĘP WOLNY # DJ Lou Badgers & VJ Szedyk

19 czerwca 2020- 21:00

Free

Nie hipsteryzujcie i wpadajcie na pubową posiadówkę, gdzie najbardziej pitną selekcję alternatywnego-mainstreamu przygotuje najlepszy laptop jokey powiatu białostockiego Lou Badgers!

Klimat: Kortez, Daria Zawiałow, Podsiadło, Bass Astral x Igo, Zalewski, Florence & The Machine, Adele, Ed Sheran, Bitamina, Król, Organek, Męskie Granie, Brodka, Kortez, Natalia Przybysz, LP, Portugal The Man, José González, The Dead South, Alt-J, The Knife, Meute, Chet Faker, Gorillaz, Tash Sultana, Fkj & Masego i wszyscy inni.

VJ SZEDYK
na co dzień zajmuje się recyclingiem tkanin oraz wprowadzaniem do obrotu podejrzanej prowieniencji garnków i rondli. Jego ekologiczny bolid o mocy dwóch koni kursuje w przygranicznych rejonach północy naszego pięknego, wielkiego i bogatego kraju. Wieczorami odwiesza swój roboczy, ale jakże gustowny kożuch i przystępuje do radosnej wizualnej dekonstrukcji dzieł kultury masowej. Wyciąga z nich to co najlepsze i bardzo poszukiwane przez bywalców lokalnych grup wsparcia miłośników taśm VHS i mocno dyskusyjnych klubów filmowych. Jego motto to “Polska – Litwa. Nic za friko”. Wskakujcie na furmankę. Będziemy krążyć po gminnych szutrach do białego rana.

19.06.2020 (piątek)
21:00
WSTĘP WOLNY
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
rezerwacje stolików: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje

Details

Date:
19 czerwca 2020
Time:
21:00
Cost:
Free
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map