Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Środowa noc to wódy czas # DJ HAL

10 listopada 2021- 21:00 - 04:00

Środowa noc, to wódy czas
To jest wódy czas
100 złotych bierz, jak nie masz to miej!
Jak więcej to jesteś zamożny
(…)
W Kantynie Laser
Dziewczynek od groma
Którejś się w końcu spodobam!

Bartosz Walaszek to nasze dobro narodowe. Człowiek ten, odpowiedzialny jest za kultowe produkcje zespołu filmowego “Skurcz”, animacje “Git Produkcji” i “Spinka”. Niewielu wie, że grał również w punkowej kapeli TPN 25. Cytaty z “Kapitana Bomby” zyskały już miano kultowych niczym te z komedii Barei. I może i Walaszek daje z siebie 30% ale liczy się to, że starał się na 50. właśnie w związku z tym bogactwem wspaniałych tekstów Walaszka, powstał opis tej imprezy. Tak więc, zapamiętaj, że środowa noc, to wódy czas! Bierz dwadzieścia złotych (jak z fakturą, będzie drożej) i wpadaj do Zmiany Klimatu strzelić szota albo dziesięć. Za Muzyczną oprawę odpowie DJ Hal:

DJ HAL 😎
Pasjonat muzyczny, multiinstrumentalista, producent muzyki basowej i gitarzysta. Pasją DJ’ską zaraził się na warsztatach organizowanych przez ekipę Up To Date Festival w Białymstoku w roku 2011. Grał na żywo z zespołem, w programie 1 telewizji “Świat się Kręci” oraz w TVN u Kuby Wojewódzkiego. Jak to u Hala, albo grubo albo wcale, zawsze gra “all-in” a swoich przeciwników, potrafi rozgromić parą dwójek. Motywem przewodnim jego imprez zawsze jest to, że zawsze gra przekrojowo, żongluje tempami, zarzuca muzycznymi memami, a pod koniec zawsze puści jakieś romantyczne przytulańce. Gwarantujemy zwroty akcji lepsze niż w filmach z Jamesem Bondem. I to wszystkich na raz!

Wszystkim tym którym w trakcie pory na przygodę, hulanek i swawoli kiszki zagrają marsza, zaprosimy piętro niżej do Cechowej.
Będzie można przegryźć burgera z frytkami 🍔🍟 uzupełnić w ciszy utracone elektrolity, strzelić lufkę pod tatarek a może nawet wziąć udział w kulinarnych podróżach Cechowej. Orbis może czyścić nam buty! Możliwości jest więcej, niż nagród w “idź na całość” z tą różnicą, że nie macie szansy trafić na Zonka.
_______________________________________________________
⏳ 10.11.2021 (środa)
🌍 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
⏰ Start: 21:00
💰 Wstęp: 20 ZŁ
📩 Rezerwacje: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
____________________________________________
ℹ️ Przed imprezą w swoje progi zaprasza
(legendarna, choć całkowicie nowa)
restauracja oraz pub Cechowa

Details

Date:
10 listopada 2021
Time:
21:00 - 04:00
Event Category: