Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Sweet Noise / koncert

9 listopada 2019- 18:00

50zł – 60zł

Respect Tour 2019. Wiesz jaki to czas?!

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
09.11.2019 (sobota)
otwarcie klubu: 18:00
start koncertu: 18:30

Bilety:
50 PLN przedsprzedaż stacjonarna (Restauracja Cechowa, ul. Warszawska 6, Białystok, www.cechowa.com.pl)
55 PLN online https://ticketos.pl/event/2537
60 PLN w dniu koncertu.

Sweet Noise Band
W lipcu mogliście usłyszeć dwa koncerty reaktywowanego składu Sweet Noise z Magicem, które odbyły się w Poznaniu i Pruszczu Gdańskim.
25 lat od wydania pierwszego albumu «Respect» jego przekaz jest dalej porażająco aktualny, dlatego powstała jesienna trasa koncertowa #RespectTour, która obejmuje kilka miast – jakie? Dowiecie się jak przystało na SN, w charakterystyczny tajemniczy dla tej formacji sposób. Przez ogromy szacunek dla Was… fanów, każdy koncert zostanie najpierw ogłoszony i zostaniecie na niego osobiście zaproszeni przez lidera grupy Glaca, podczas transmisji live na FB. Po takim ogłoszeniu pojawi się dopiero oficjalne wydarzenie .
Podczas #RespectTour SN zagra nie tylko utwory z albumu «Respect», ale z prawie wszystkich swoich płyt. Do setlisty wejdą np. Utwory Wyżej i Kamień które nie były grane od lat 90’tych.
Na koncertach usłyszycie zakręcony riffowo Sweet Noise który powraca do korzeni, ale z bardzo mocnym i nowoczesnym brzmieniem. Sweet Noise 2019 brzmi lepiej niż kiedykolwiek.
Za każdym razem powracając robiliśmy to dzięki naszym fanom, i tym razem nie jest inaczej. Zagramy dla wszystkich którzy potrzebują energii, powrotu do podstawowych wartości i poczucia że w tym całym chaosie nie są sami. Mamy też nadzieję, że te spotkania z Wami napędzą Sweet Noise do działania przy nowej płycie.
Przekażcie to info wszystkim Ludziom Cienia. Do zobaczenia!

https://www.facebook.com/sweetnoiseband/
https://www.facebook.com/glacaofficial/
https://www.instagram.com/glaca/

Details

Date:
9 listopada 2019
Time:
18:00
Cost:
50zł – 60zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map