Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

“Świat się pomylił bo Nobody’s Perfect” DJ Lou Badgers & DJ Kate Pop

15 czerwca 2022- 22:00 - 05:00

20zł

Koleżanki i Koledzy! Wyruszamy w nostalgiczną podróż w czasy, kiedy wszystko było lepsze, piwko smaczniejsze, sos w kebabie bardziej mieszany, muzyka jakaś taka bardziej, a kac rano zdecydowanie mniej dokuczał. Zegraki synchronizujemy z dokładnością generacji Z gdzieś między 2005 a 2015 i widzimy się pod głośnikami! Szykujcie swoje najwygodniejsze kroksy bo tańczone będzie na najwyższych częstotliwościach! Świat się pomylił bo nobody’s perfect! z Kate pop i Lou Badgersem!

Szykujcie się na zmasowany atak Kasia Cerekwickiej, Gosi Andrzejewicz, Brodki, Feela, Mandaryny, Eneja, Doday, Sylwi Grzeszczak, Eweliny Lisowskiej, Video, Bednarka, Rubika i oczywiście Beaty Kozidrak… Nie zapomnimy też o gwiazdach ze świata: Justin Biber, Miley Cyrus, One Direction, Selena Gomez, Tokyo Hotel, Jonas Brothers, Lady Gaga, Rihanna, Nelly Furtado, Beyonce, Ke$ha, Black Eyed Peas, Avicii, Jay-Z, Timbaland, Big Time Rush. Powspominamy też takie klimaty jak My Chemical Romance, Fall Out Boy, Panic At The Disco, Paramore, a i wspomnimy takie perełki jak What Does The Fox Say, Turn Down for What?, Friday Friday, Somebody That I Used To Know…

Czasy do których się przenosimy to era kultowych sag: Zmierzchu, Harrego Pottera, Piratów z Karaibów, Opowieści z Narnii. To śpiewanie i tańczenie przy Hannah Montana, High Shool Musical, Glee, Pitch Perfect i Camp Rock. To siedzenie po szkole przy programach na Disney Chanel, Nickelodionie i Jetixie. To też beztroskie chwile przy Chrzestni Wróżkowie, Odlotowych agentkach, W.I.T.C.H, Ben 10. Niezwykłe przypadki Flapjacka i Fineaszu i Ferbie,To śledzenie z wypiekami na twarzy losów bohaterów Pamiętników Wampirów, Supernaturalsów, 90210, Życia na fali, The OC, Małych Słodkich Kłamstewek, Plotkary. To humor Władców Much, Kapitana Bomby, Kartonów, Głowy rodziny i The Office. To parskanie przy Jak poznałem waszą matkę, Teori Wielkiego Podrywu, Minionkach, Chirurgach. Jaranie się Avatarem, stawianie diagnoz z Dr.Housem i głębokie egzystencjalne rozterki przy Barwach Szczęścia. M jak miłość, Na wspólnej, Na dobre i na złe… To czasy Naszej Klasy, Fotka.pl. Początki Youtuba, memy z Kwejka, Demotywatorów, Komixxów i Mistrzów, to przeglądanie Tumbrla i seriale z Chomikuj. To Viva, Eska, Dubstep, Harlem Shake, Hipsterzy, Techno Viking, Nyan Cat, Trololo song. SWAG, YOLO, LOL, XD, EMO, GOTH, Buty emu, GTA San Andreas, The Sims 3 i Minecraft. Bracia Mroczek, Kasia Cichopek, Anna Mucha, Mariusz Pudzianowski, Adam Małysz, i Śmierć Hanki Mostowiak w kartonach.. Ale to były czasy! Dlatego wracamy na chwilę pobawić się jak by jedynym obowiązkiem było odrobić matme i zrobić prezentacje na poniedziałek, a poza tym zero zmartwień.

Za muzyczną selekcję odpowiada Dj Lou Badgers & Dj Kate Pop:

Lou Badgers:
Prywatnie amator pejzaży Białostocczyzny, czarnobiałostockiego bimbru, choroszczańskich ośrodków wypoczynkowych, kruszewskich ogórków i kolneńskiej szkoły jazdy. Eklektyczny muzyczny ekscentryk, który na imprezach na których występuje uwielbia zaskakiwać – przede wszystkim sam siebie (głównie łącząc zaskakujące klimaty i niespodziewane rytmy). Jego muzyczny styl można określić. Tylko po co? Absolwent uniwersytetu Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry, niedoszły prezydent, kaskader, mąż stanu i filantrop. Z zamiłowania chirurg szczękowy i astrofizyk. To on przekazał uzdrawiającą moc Kaszpirowskiemu. Prawdziwy wulkan energii. Właśnie dlatego odpowiada za połowę mocy produkowanej przez elektrociepłownie na Andersa.

Kate Pop:
Wschodząca gwiazda Białostockiej sceny Kate-popowej. Muzyczny selektor o uchu wyczulonym tak bardzo, że słyszy w piosenkach również rejestry niedosłyszalne dla zwykłego śmiertelnika. Potrafi tańczyć całą noc, zna break dance, romantyczne tango, fokstrota, rumbę, zumbę i spongebobowaltza. Zwiedziła Koreę południową a w północnej jeździła wozem google street. Pokonała Garriego Kasparowa bez patrzenia na planszę, stawiając przeciwnika w szachu w pierwszym ruchu. Oscyluje w klimatach elektro popu, k-popu, rocka i gatunku “o ludzie stary, uwielbiam ten numer”.

Prawdopodobnie w trakcie imprezy kiszki zagrają wam marsza, w związku z tym zapraszamy niżej do Cechowej.
Będzie można przegryźć burgera z frytkami 🍔🍟 uzupełnić w ciszy utracone elektrolity, strzelić lufkę pod tatarek a może nawet wziąć udział w kulinarnych podróżach Cechowej. Orbis może czyścić nam buty! Możliwości jest więcej, niż nagród w “idź na całość” z tą różnicą, że nie macie szansy trafić na Zonka.
_______________________________________________________

⏳ 15.06.2022 (środa)
🌍 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
⏰ Start: 22:00
💰 Wstęp: 20 ZŁ
📩 Rezerwacje: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
____________________________________________
ℹ️ Przed imprezą w swoje progi zaprasza
(legendarna, choć całkowicie nowa)
restauracja oraz pub Cechowa

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map