Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

[ODWOŁANE] Ta sama chwila! / Tribute to Bajm # DJ’s Lou & Rue + VJ Bulgaria

21 marca 2020- 22:00

15zł

“Nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila
Nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila”
 
“Jesteś sterem, białym żołnierzem
Nosisz spodnie, więc walcz
Jesteś żaglem, szalonym wiatrem
Twoja siła to skarb”
 
“Józek, nie daruję ci tej nocy!”
 
I wiele, wiele innych!
 
Lou Badgers
Amator pejzaży wzgórz sokólskich, czarnobiałostockiego bimbru, kruszewskich ogórków, korycińskiego sera, monieckich ziemniaków, hajnowskich żubrów, choroszczańskich sanatoriów i urody pewnej supraślanki. Swoją muzyczną wrażliwość umieścił by gdzieś w połowie drogi, między Tercetem Egzotycznym, a Behemotem. Za sprawą rodziców wychował się na Liście Przebojów Programu Trzeciego, audycji MiniMax, kasetach z Red Hot Chilli Peppers, Pink Floyd, bluesem i szantami. Za dzieciaka ocierając się o obecny wszędzie miszmasz muzyki złej i jeszcze gorszej, szukał ukojenia w do przesady przesterowanych gitarach, aż w ogólniaku pierwszy raz usłyszał The Prodigy. Zmotywowało go to do pierwszych świadomych muzycznych poszukiwań.
 
Rue Weasel
Młoda adeptka sztuk didżejowania i wiksiarstwa. Zahartowana na wszelkie niespodziewane niespodzianki, jej motto to “jeszcze nigdy nie umarłam”. Dziewczyna na wsi chowana, docenia kunszt i zamysł Pieska Leszka. Nie pogardzi kieliszkiem białej, ale tylko pod zakąskę, bo lubi mieć wszystko pod kontrolą. Żegluje, maluje, słucha muzyki i niezdrowo, nałogowo ogląda Przyjaciół. Dzięki starszym braciom wie o Kaziku, Mannamie, Metallice i Red Hot Chili Peppers, ale to gimnazjum przygotowało ją do życia. Tam dowiedziała się kim są Hannah Montana, Black Veil Brides, Czarodzieje z Waverly Place, Paramore i Jonas Brothers. Życie nauczyło ją zachować balans między tymi skrajnościami i po protu wie kiedy “Nobody’s Perfect” przełączyć na Wodeckiego, gdy brat wchodzi do pokoju.
 
VJ B U L G A R I A
Osoba kryjąca się za tym pseudonimem swoje korzenie artystyczne posiada w tradycyjnych stylach zapasów kaukaskich. Osiągnął w życiu wysokość 189 cm, w portfolio posiada kilka spalonych rzutników, od urodzenia jest
Białostoczaninem o bułgarskich korzeniach. Prywatnie lubi dzikie kuny, rysie, pająki, grupę na facebook “działkowicze i ogrodnicy” oraz społeczność internetową “Co Dziś Na Obiad???”
___________________________________________
21.03.2020 (sobota)
Start imprezy: ok 22:00 (po koncercie KREHA / Zmiana Klimatu / Białystok)
Wstęp: 15 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________
 
Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej od Zmiana Klimatu o piętro – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja oraz pub Cechowa!
____________________________________________
 
Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________
 
+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
21 marca 2020
Time:
22:00
Cost:
15zł

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map