Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Trzęś tym czymś! # DJ EsDwa DJ Ortiz VJ Bulgaria

4 stycznia 2020- 21:00

15zł

Zwięźle i na temat: tego wieczoru zaprezentują muzyczny tribute dla czasów i miejsc, które kiedyś każdy znał i bywał, a które już nie powrócą. Będzie Rap, R’n’B, Funk, ciut Dancehallu oraz różne mniejsze i większe „skoki w bok”. Wszystko to zmiksowane i podane z wyczuciem kogoś, kto dobrze wie o czym gra.

EsDwa pisze:
“Od nowojorskich klasyków – Notoriousa B.i.G, Wu Tang, Naughty by Nature czy DMXa, lecimy do Cali odwiedzić Dr. Dre i Snoopa, czy reprezentantów “średniego” pokolenia – jak Game’a, może też coś z tych bardziej aktualnych (Kendrick się kłania). Nie zabraknie południa – Lil Jon zawsze trzęsie parkietem, tak samo zresztą jak Ludacris i bardziej eklektyczni Outkast. Jeśli już idziemy w wyliczankę to dobrze wiecie o co
chodzi – Eminem, Missy Elliott, Timbaland. Erykah Badu, TLC, Luryn Hill, Busta Rhymes Justin Timberlake, 50 cent, Usher, Justin Timberlake, Beyonce z całym Destiny’s Child, Kelis, Nelly, Mark Ronson, Bruno Mars, a pewnikiem też Beenie Man, czy Sean Paul. Z polskiego podwórka – na przełomie wieków rządzili Tede, Brx, Pezet, ale też K44 na ten przykład. Nie ma problemu, żeby pojawili się Ten Typ Mes, Łona, Sistars czy Fisz!”

Dj Ortiz
Pasjonat płyt winylowych, skreczu i turntablizmu. Party rocker pełną gębą, całym sercem i niespełna rozumem! Bawi się tak, jakby jutro miało nie być i nie przestaje śpiewać.

VJ B U Ł G A R I A
Osoba kryjąca się za tym pseudonimem swoje korzenie artystyczne posiada w tradycyjnych stylach zapasów kaukaskich. Osiągnął w życiu wysokość 189 cm, w portfolio posiada kilka spalonych rzutników, od urodzenia jest Białostoczaninem o bułgarskich korzeniach. Prywatnie lubi dzikie kuny, rysie, pająki, grupę na facebook “działkowicze i ogrodnicy” oraz społeczność internetową “Co Dziś Na Obiad???”

Dziewczęta i chłopcy, poszukajcie zajechanych baggy jeansów dnie szafy, zbierajcie starą ekipę i wpadajcie!
_____________________________________________

04.01.20120 (sobota)
Start imprezy: 21:00
Wstęp: 15 zł
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
_____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zaprasza do oddalona o piętro od Zmiany Klimatu – legendarna, choć całkowicie nowa Cechowa!
__________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
4 stycznia 2020
Time:
21:00
Cost:
15zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map