Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WordUp Białystok #3

21 września 2018- 18:00

Free

Witajcie po przerwie! 21 września zaczynamy nowy sezon WordUpów w Białymstoku. Interesuje Cię WordPress i/lub tworzenie stron? Zapraszamy już w ten piątek na 18:00 do Zmiany Klimatu.
Wstęp wolny.

18:00 – 18:30
Piotr Jabłonowski – Dlaczego warto tworzyć produkty dla WordPressa?
18:30 – 19:00
Shaban Dżelili (SEMPAI) – Optymalizacja stron internetowych opartych na WordPressie pod kątem SEO
19:00 – 19:30
Sebastian Kurzynowski – WordPress AMP

PRELEGENCI:
Shaban Dżelili
Miłośnik WordPressa i SEO od pierwszego wejrzenia. Przygodę z WordPressem rozpoczął od tworzenia stron internetowych oraz prowadzenia kampanii AdWords w jednej z Białostockich firm. Obecnie Specjalista SEO w agencji Sempai, w której odpowiada za optymalizację pod wyszukiwarki internetowe i pozycjonowanie serwisów internetowych jej klientów. Absolwent Studia Podyplomowe Wydział Informatyki PB na kierunku “Marketing Internetowy”.

Dzięki temu, że w swojej pracy ma do czynienia ze sklepami internetowymi opartymi na różnych systemach, docenia jakie możliwości daje WordPress pod kątem SEO.

Temat prezentacji: Optymalizacja stron internetowych na WordPressie pod kątem SEO.

Omówi: czym jest SEO, dlaczego SEO to nie pozycjonowanie, jakie są możliwości optymalizacji stron internetowych na WordPressie w porównaniu z serwisami opartymi na SaaS’ach. Zwróci uwagę na wybrane elementy strony zbudowanej na WordPressie, które każdy z nas powinien mieć zoptymalizowane, myśląc o wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania.

 

Piotr Jabłonowski

Pasjonat produktywności, fan Agile’a i GTD. Zajmuje się organizacją zespołów i poszukiwaniem najlepszych rozwiązań. Pracuje w WP Desk przekuwając pomysły na rozwiązania dla WooCommerce.

Temat: Dlaczego warto tworzyć produkty dla WP?

Piotr opowie o zaletach tworzenia produktów dla WordPressa i jak się do tego zabrać. Co jest istotne, dlaczego mniej znaczy lepiej i jak zorganizować zespół lub siebie aby taki produkt powstał.

Sebastian Kurzynowski

Programista PHP i JS w firmie Appsaloon. Twórca wtyczki wp-gdpr-core. Uczy tworzenia wtyczek oraz zajmuje się podnoszeniem jakości wytwarzanego oprogramowania.

Temat prezentacji:
Wordpress AMP

Szczegóły

Data:
21 września 2018
Godzina:
18:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map