Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Wspomnienie Żaru Tropików! # DJ HAL

26 października 2018- 22:30

10zł

Wakacyjny czas przybrązawiania wakacyjnej sylwetki na dojlidzkiej riwierze oraz unoszącego się nad wasilkowską copacabaną słodkiej woni najmodniejszego dezodorantu sezonu z lini zapachowej „poproszę coś przeciwko komarom” jest już tylko odległym wspomnieniem. Kiedy zdążyliśmy zrzucić przypaloną skóra z pleców, a po udarze słonecznym pozostał już tylko wpis w karcie na pogotowiu – pora udać się gdzieś, powspominać uczciwie wypocone kationy i aniony przy jakimś schłodzonym napoju izotonicznym. Oczywiście można użyć płynów profesjonalnych sportowców. Można napić się także, zgodnie z matką naturą, przyrodą i Panią Chodakowską, wody. Ale na całe szczęście, jest jeszcze piwo.

klimaty: luźno, spontanicznie i energicznie – do tańczenia i śpiewania! 80/90/00/10’s hits!

Zapraszamy w nasze skromne progi, gdzie radosny czas uzupełniania mikroelementów w organizmie, prawilną selekcję, morowej muzyki wyrychtuje nie kto inny, a właśnie On:
DJ HAL
Pasjonat muzyczny, multiinstrumentalista, producent muzyki basowej i gitarzysta. Pasją DJ’ską zaraził się na warsztatach organizowanych przez ekipę Original Source Up To Date Festival w Białymstoku w roku 2011. Grał na żywo z zespołem, w programie 1 telewizji „Świat się Kręci” oraz w TVN u Kuby Wojewódzkiego. Występował m.in. przed takimi artystami jak Radikal Guru, Toronto Is Broken, czy Counterstrike!

 

____________________________________________

26.10.2018 (piątek)
start imprezy ok 22:30 (po koncercie Lao Che)
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

Na przedwieczorne zakąski i przekąski zaprasza oddalona o piętro od Zmiany Klimatu – legendarna, choć całkowicie nowa – Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
26 października 2018
Time:
22:30
Cost:
10zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map