Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Wyspy Kawaleryjskie! / Kicz-Party / impreza przebierana

17 lutego 2018- 21:30 - 04:00

Bazarek przy Kawaleryjskiej, wraz z Madro i Jurowiecką (ale tą prawdziwą, gdzie można było kupić prawie-oryginały światowych marek odzieżowych) stanowiły wielką trójkę “domów” “mody” Białegostoku, które przez lata kształtowały gust Podlasianek i Podlasian względem tego jak ze stylem się ubierać. Od tamtego czasu trochę się pozmieniało. Teraz mamy blogi modowe, szafiarki na jutube, Cosmopolitan, Top Model i Teletydzień. Ale cały ten zachodni konsumpcjonizm nie zabił naszego słowiańskiego wyczucia, dzięki któremu wiemy, że skarpety, sandały i rybacka kamizelka to szczyt wygody i komfortu, że największe wrażenie na chłopakach wywrze tylko wściekle różowa szminka, tleniony tapir i idealnie odrysowana brewka (najlepiej użyć do tego szklanki), a na zabawę najlepiej sprawdza się zestaw który jednocześnie jest wygodny i elegancki (czyli spodnie od garnituru i najeczki) + złoty łańcuch. Dla podtrzymania tej ekstradycji (to taka tradycja która jest ekstra) organizujemy przebieraną imprezę podczas której będziecie mogli UWOLNIĆ SWOJE PRAWDZIWE JA! (jakby przypałowe ono nie było 😉 ).

Trochę inspirujących hasztagów:
#TribaleNadTyłkiem #SandałyOrazSkarpety #Kroksy #BiałeSkarpetyDoMokasynów #RóżowaPanterka #Mandaryna #SlavStyle #LosMadro #WyspyKawaleryjskie #JurowieckaSquare #Fatałaszek #TaniArmani #Aldidos #Kubota #ZłoteŁańcuchy #CzapkaWpierdolka #TrzyPaski #FaszynSzoł #NalepkaPionieraNaTylnejSzybiePoloneza #Golf2 #PrześwitująceStringiPrzezLeginsy #TapirowaneFryzury #TlenioneWłosy #DresSpokoJest

inspiracje:
Jaram się wydziaranymi dresami
faszyn from raszyn
Fashion Man – oficjalniejszy fanpage

KLIMATY: pop, hip hop, r&b, soul, dance, rock, przytulańce, retro, all time greatest hits vol.1-99; Spice Girls, Danzel, Lambada, Madonna, Just5, Mandaryna, Michał Wiśniewski, dużo dobrej muzyki połączonej z balansowanie na cienkiej granicy kiczu i badziewia (która pewnie według niektórych będzie przekraczana wielokrotnie)

*****************************************************************************
Za sterami tej kiczo-wiocho-obciachowej łajby usiądzie:

DJ HAL
Pasjonat muzyczny, multiinstrumentalista, producent muzyki basowej i gitarzysta. Dobrze gra imprezy i w kłejka online. Pasją DJ’ską zaraził się na warsztatach organizowanych przez ekipę Up To Date Festival w Białymstoku w roku 2011. Grał na żywo z zespołem, w programie 1 telewizji “Świat się Kręci” oraz w TVN u Kuby Wojewódzkiego. Występował m.in. przed takimi artystami jak Radikal Guru, Toronto Is Broken, czy Counterstrike!
____________________________________________

17.02.2018 (sobota)
Start: około 21:30 (po koncercie)
WSTĘP:
10zł – stylizacja w kawaleryjskim stajlu
15zł – leniuszki i zapominalscy bez stosownej stylówy
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
17 lutego 2018
Time:
21:30 - 04:00
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map