Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Żar tropików # DJ HAL

4 sierpnia 2018- 21:00

10zł

Gdy już odkleimy się od ręczników Dojlidzkiej Riviery, wsiądziemy w ostatnią setkę z Wasilkowskiej Copacabany, komary zmuszą do opuszczenia Supraskigo Akapulko, kiedy przysmażona skóra jeszcze nie doskwiera za mocno, a udar słoneczny przyjemnie szumi w głowie – pora udać się gdzieś, aby uzupełnić uczciwie wypocone kationy i aniony jakimś napojem izotonicznym. Oczywiście można użyć kolorowych płynów profesjonalnych sportowców. Można napić się także – zgodnie z matką naturą, przyrodą i Panią Chodakowską – wody. Ale całe szczęście – można napić się także piwa.

Tak więc zapraszamy w nasze skromne progi, gdzie radosny proces uzupełniania mikroelementów w organizmie uprzyjemni poczyni właśnie On:

DJ HΛL
(tu chwila na lajka)
Pasjonat muzyczny, multiinstrumentalista, producent muzyki basowej i gitarzysta. Pasją DJ’ską zaraził się na warsztatach organizowanych przez ekipę Original Source Up To Date Festival w Białymstoku w roku 2011. Grał na żywo z zespołem, w programie 1 telewizji “Świat się Kręci” oraz w TVN u Kuby Wojewódzkiego. Występował m.in. przed takimi artystami jak Radikal Guru, Toronto Is Broken, czy Counterstrike!

____________________________________________

04.08.2018 (sobota)
Start: 21:00
Wstęp: 10pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/

____________________________________________
 
Na przedwieczorny posiłek zaprasza oddalona o piętro od Zmiany Klimatu – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja Cechowa!

____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
4 sierpnia 2018
Godzina:
21:00
Koszt:
10zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL