Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Żart Tropików # DJ Hal

8 grudnia 2018- 21:00

10zł

Po udarze słonecznym pozostał już tylko wpis w karcie na pogotowiu, po wakacyjnym wyjeździe do Mikołaje mamy tylko folder ze zdjęciami „wakacje 2018”, za oknem obserwujemy zmagania jesiennej chandry z zimową depresją, z szafy wyciągnęliśmy już babciną pierzynę, a domowe kroksy dawno zastąpiliśmy ocieplanymi laczkami . To wszystko znak, że dotrwaliśmy do TEGO momentu roku, kiedy najlepiej wspomina się gorący czas przysmażanie swojej sylwetki na supraskiej copacabanie, unoszącą się nad wasilkowską rivierą słodką woń najmodniejszego dezodorantu sezonu z lini zapachowej „poproszę coś przeciwko komarom” czy smak śmietankowych lodów zakupionych na białostockiej starówce. A powspominać takie rzeczy oczywiście najlepiej przy jakimś schłodzonym napoju izotonicznym. Oczywiście można użyć płynów profesjonalnych sportowców. Można napić się także, zgodnie z matką naturą, przyrodą i Panią Chodakowską, wody. Ale na całe szczęście, jest jeszcze piwo.

klimaty: luźno, spontanicznie i energicznie – do tańczenia i śpiewania! 80/90/00/10’s hits!

Zapraszamy w nasze skromne progi, gdzie radosny czas uzupełniania mikroelementów w organizmie, prawilną selekcję, morowej muzyki wyrychtuje nie kto inny, a właśnie On:
DJ HAL
Pasjonat muzyczny, multiinstrumentalista, producent muzyki basowej i gitarzysta. Pasją DJ’ską zaraził się na warsztatach organizowanych przez ekipę Original Source Up To Date Festival w Białymstoku w roku 2011. Grał na żywo z zespołem, w programie 1 telewizji „Świat się Kręci” oraz w TVN u Kuby Wojewódzkiego. Występował m.in. przed takimi artystami jak Radikal Guru, Toronto Is Broken, czy Counterstrike!

____________________________________________

8.12.2018 (sobota)
otwieramy o 20:00
start imprezy 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

Na przedwieczorne zakąski i przekąski zaprasza oddalona o piętro od Zmiany Klimatu – legendarna, choć całkowicie nowa – Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód

Details

Date:
8 grudnia 2018
Time:
21:00
Cost:
10zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map