Witamy na stronie opisującej jak działa nasza zabawa w najlepszy barowy turniej po tej stronie Narwi, czyli PUBQUIZ!

Reguły i Zasady:

1. “Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę”
W grze biorą udział drużyny od 1 do 4 osób. Najłatwiej przyprowadzić drużynę własną, można też wybrać drogę samotnego wilka, ale pamiętajcie, że co cztery mózgi to nie jeden.

2. Wejście i udział w jest bezpłatny. Rejestracja drużyn odbywa się bezpośrednio przed rozpoczęciem PubQuizu u prowadzących i jest konieczna do wzięcia udziału w zabawie. Rejestrując się podaj nazwę drużyny.

3. Pierwszeństwo w uczestnictwie w zabawie mają te drużyny, które zarezerwowały sobie wcześniej stolik. Wiecie, jesteśmy w stanie pomieścić ok 50 drużyn na sali, ale przezorny zawsze ubezpieczony, a nam pozwala to także oszacować czy nie potrzebujemy kogoś dodatkowego do pomocy w prowadzeniu żeby zabawa szła fajnym tempem. Stoliki można bezpłatnie rezerwować wcześniej wysyłają SMS’a z datą i nazwą drużyny/nazwiskiem na numer 576-907-106.

3. Rejestracje i bar otwieramy o 18:00, a zabawę zaczynamy o 19:00. Dołączyć do rywalizacji po rozpoczęciu PubQuizu można tylko za wyraźną zgodą prowadzących.

4. Rozgrywka dzieli się na trzy rundy, kolejno po 20, 20 i 10 pytań. W każdej z rund prowadzący zadają kolejno pytania do wszystkich drużyn. Pytania są albo w formacie zamkniętym, a w zależności od kategorii wybory jest albo 4 albo 12 odpowiedzi. Pytania przyjmują najróżniejsze formy i kształty: od klasycznych przez cytaty, daty, dźwiękowe, obrazkowe, humorystyczne i całkowicie abstrakcyjne. Na odpowiedź na każde kolejne pytanie uczestnicy mają ok jednej minuty. Odpowiedzi udziela się na otrzymanej wcześniej karcie odpowiedzi które dostaniecie przy rejestracji drużyny. Po każdej rundzie prowadzący zbierają karty, podliczają punkty i przedstawiają ranking.

5. To nie kolokwium na studiach, tu bawimy się fair. Zabronione jest korzystanie z ściąg, internetu, podglądania do sąsiednich drużyn, telefonów do przyjaciół i pytań do publiczności i stawianie tarota. Oszukańców poddajemy pod moralny osąd wszystkich zebranych drużyn, nakładamy na nich dyskwalifikację z zabawy i wpisujemy uwagę do dziennika.

6. Drużyny które zdobędą miejsca na podium mogą liczyć na nagrody, m.in.: kupony na “szybki przelew” przy barze, vouchery do wykorzystania w Cechowej czy bilety na koncerty do Zmiany Klimatu!

7. PubQuiz odbywa się regularnie co 2 tygodnie w środy zawsze 19:00. No chyba, że coś nam wypadnie, to wtedy nie. Więc dobrze jest rzucić okiem na nasz kalendarz na stronie bądź facebooku i upewnić się czy akurat TEJ środy się widzimy.
https://zmianaklimatu.eu/kalendarz
https://www.facebook.com/zmianaklimatu/events

Zapraszamy!

PUNQUIZ tworzą i prowadzą:

  • SEBASTIAN – czarujący ojciec chrzestny cyklu, urbaneksplorer wchodzący do miejsc w których dawno niczyja stopa nie stała, miedzianobrody fotograf oraz haker który klikając w komputer niesie pomoc tym, którzy nie rozróżniają hardwłeru od softłeru.
  • MARIUSZ – ujmujący basowy wodzirej w zespole Przechery, pasjonujący kinoman i nadszyszkownik cechu barmanów i kelnerów w restauracji Cechowa.
  • WOJTEK – rozkoszny ogarniacz rzeczy w Zmianie Klimatu, który wieczorami zamienia się laptop-jokeya stającego na straży parkietów i dyskdżokejek.