Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Andrzejowanie # DJ EsDwa & DJ Jakubeg

30 listopada 2019- 20:00

20zł

Ta sobota będzie niezwykła! Właśnie tego dnia wszystkim Andrzejom we wszechświecie wypadają najważniejsze imieniny w roku! Wiadomo, że te pradawne święto jest zakorzenione w naszej kulturze jak bigos, kiszony ogórek, brzydkie słowo na „k”, wąsy i narzekanie.
Czyli bardzo.
To też taki czas kiedy wstyd siedzieć w domu, a i zbyt trzeźwym pozostawać nie przystoi. Nawet jeśli nie zna się żadnego Andrzeja z którym świętować by można.
Wszakże tradycja zobowiązuje!
Dlatego dajemy Wam szansę, żebyście wypili toast za solenizanta, a przy okazji pokołysać biodrami i czym tam jeszcze potraficie.

A będzie do czego, bo to przecież EsDwa i Jakubeg!

klimaty:
od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

DJ EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.
https://www.facebook.com/esdwa/

DJ Jakubeg
dj, zajawkowicz, z muzyką za pan brat od dziecka. Przygodę z gramofonem zaczął w 2014 roku od kupowania płyt winylowych, robienia bitów i nauki skreczu. W swoich setach łączy wszechstronność selekcji muzycznej i miłość do tańca. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu tanecznemu, wie jak podkręcić atmosferę na parkiecie. Na swoim koncie ma imprezy klubowe, zawody, jam-y taneczne. Cały czas konsekwentnie rozwija swoje umiejętności dj-skie oraz poszerza muzyczne horyzonty.
https://www.facebook.com/jakubeginthemix/

____________________________________________

30.11.2019 (sobota)
Otwarcie klubu – 20:00
Start imprezy – 21:00
Wstęp: 20pln
ZmianaKlimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
_______________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zaprasza do oddalona o piętro od Zmiany Klimatu – legendarna, choć całkowicie nowa Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
30 listopada 2019
Time:
20:00
Cost:
20zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map