Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Buenos Aires Mister Siara! # Dj Jose Arcadio Morales

2 czerwca 2017- 21:00 - 04:00

Człowiek do zadań specjalnych w zakresie fiesty hiszpańskiej, dj Jose Arcadio Morales, który z niejednej patelni paellę jadał (kontakt dzięki uprzejmości Seniora Siary), melduje się ponownie!

W związku z powyższym przygotujcie się na taneczną corridę, bezwzględną pogoń za rytmem i wodospady soczystych brzmień. O zmierzchu wypłyniemy z chłodnych portów Zatoki Baskijskiej, a dalej… to już zobaczycie sami. Przewidywane przystanki: meksykańskie narco-bezdroża (tj. sceneria większości seriali produkowanych przez Netflix), Kuba wyspa jak wulkan gorąca, Karaiby – kraj na niby, boskie Buenos oraz odległa Ziemia Ognista, gdzie woda jest ponoć… ognista (tak samo jak u nas w barze).

Dj Jose Arcadio Morales – w pewnych kręgach znany jako Carlos Santana didżeingu, w innych ochrzczony Antonio Banderasem wdzięku, łagodny jak Pablo Escobar, doświadczony jak Fidel Castro i w ogóle fajny jak tortilla u “Greka” nad ranem (nie przymierzając).

Klimaty: gorące jak uda kubańskich dziewczyn, frywolne jak uśmiechy meksykańskich macho i wyluzowane jak andaluzyjczycy podczas sierpniowej siesty. Tak klubowo, jak i klasycznie. Szeroko i bez muzycznych skrępowań.

_____________________________________________
02.06.2017 (piątek)
start 21:00
wstęp 5 zł
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
2 czerwca 2017
Time:
21:00 - 04:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/1678695858825337

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz