Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Cykady na cykladach # dj Groot

25 stycznia 2019- 21:00

10zł

Cykady na cykladach to cykl imprez, gdzie składamy hołd polskiej i światowej muzyce gitarowej! Sięgamy po kawałki największej klasyki i całkowite świeżynki (choć tych pierwszych zawsze jest więcej). Od Mannamu, Kultu, Organka, Piersi, Myslovitz, Republiki, Lady Pank, Izrael, czy ONA, przez Elvisa, Roling Stonsów, Queenów, Pink Floydów, Bitelsów, Aerosmith, Guns’n’Roses i Blues Brothers, po Marlina Mansona, Nirvane, Beastie Boys, Black Sabbath, Sex Pistols, Red Hot Chilli Peppers, Metallice i Lennego Kravitza! Po trochę przytulaszczych ballad, skocznego ska, funkowego rytmu, reggałowego bujania, punkrokowego chaosu, bluesowego bluesa, rock’n’rollowej energii czy cięższych rockowych riffów. Bez zbędnego napinania się, na luzie i z uśmiechem. A to wszystko (oraz jeszcze więcej) zaprezentuje nam laptopjokey:

DJ GROOT!
Uzależniony od muzyki koleś którego ulubionym zapachem jest zapach napalmu o poranku, ulubioną marką odzieżową – Jack Daniel’s, a uwielbianym akordem – e-moll. W duszy gra mu Sabotage Beastie Boys-ów, ale mimo to jest delikatny jak Parostatek Krzysztofa Krawczyka. W chwilach wolnych wielki fan oldskólowych gierek (i nowego Wieźdzmina – bo wymiata!), Easy Ridera z 1969 i Strażników Galaktyki z 2014.
____________________________________________

25.01.2019 (piątek)
Start: 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
_______________________________________________

Rezerwacja stolików: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
_______________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej o piętro od Zmiany Klimatu – legendarnej, choć całkowicie nowej – restauracji Cechowa!
_______________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
25 stycznia 2019
Godzina:
21:00
Koszt:
10zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map