Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Fanki czilałt – Funkowy chillout w Cechowej

24 stycznia 2019- 20:00 - 23:30

Free

Odpoczynek niejedno ma imię. I w zasadzie nie wiadomo dlaczego zamiast naszego swojskiego, zgrabnego “daj, ać ja pobruszę, a ty poczywaj” wolimy z anglosaska urządzać sobie “chillout”. Ale to tylko słowa…

Przechodząc zaś do czynów, powitajmy gromkimi brawami bohatera wieczoru. On to poinstruuje nas jak prawidłowo się wychilloutować. W zasadzie wystarczy dostać się pod wskazany adres o właściwym czasie (szczegółowe informacje poniżej). Resztą zajmie się już niezastąpiony dj EsDwa, rzecz jasna przy kompetentnym wsparciu załogi baru. Ów zgrany, wielofunkcyjny zespół zobowiązuje się dokonać cudów, skutkiem czego bardzo szybko przekonacie się, że jak się dobrze pobruszy, to i poczywać można elegancko!

DJ EsDwa – pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

klimaty: chillout we wszystkich kolorach i kształtach
___________________
24.01.2019 (czwartek)
start: 20:00
wstęp: wolny
miejsce: Cechowa, ul. Niedorzeczny Przesmyk Járy Cimrmana 1
(Dla korzystających z map google Warszawska 6)
Białystok

stroje wieczorowe – nie wymagane
Rezerwacja stolików: http://cechowa.com.pl/rezerwacje/
____________________________________________
+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
24 stycznia 2019
Time:
20:00 - 23:30
Cost:
Free
Event Category:

Organizer

Cechowa
Phone
857 222 916
Email
biuro@cechowa.com.pl
View Organizer Website

Venue

Cechowa
ul. Warszawska 6
BIałystok, Podlasie 15-063 Polska
+ Google Map
View Venue Website