Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dyskoteka Szkolna – Wywiadówka # gra:Radiowęzeł

6 października 2018- 21:00

10zł

Z okazji pierwszych wywiadówek i pod pretekstem akcji #5latZmianyKlimatu Radiowęzeł zaprasza na wybitne wydarzenie kulturalno-towarzyskie pt. “Dyskoteka Szkolna”! Po raz pierwszy w tym semestrze zatańczymy poloneza i makarene, zaśpiewamy “kolorowy wiatr” z pocachontas, zarapujemy “jak zapomnieć” jeden osiem el i zajaramy szluga na przypale za winklem. Tak więc szykujcie stylówy, ćwiczcie układy, pominajcie sobie słowa hitów i szykujcie teksty na zaproszenia sympatii z równoległej klasy do zatańczenia wolnego!

PS. Muzykę do tańca przygotuje BADA i Lou Badgers, czyli nasz ulubiony Szkolny Radiowęzeł!

#######################################

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi:
Dyskoteka Szkolna to cykl nostalgicznych imprez podczas których przenosimy sie na sale i korytarze szkół podstawowych i gimnazjów lat 90-tych i 00-nych gdzie obecni 20 i 30 latkowie doświadczali swoich pierwszych “grubych imprez”, niezorganizowanych pląsów do Reni Jusis, Jeden Osiem L i hitów zespołu Backstreet Boys (czasem leciał też Liroy jeśli skład Radiowęzła miał jaja ze stali, a nauczyciel dyżurujący poszedł na szluga do kanciapy w sali do biologii). To powrót do czasów, kiedy starsi koledzy i koleżanki uczyli jak się zaciągać pierwszymi papierosami sposobem na “Mama idzie!”. Czasów podpierania ścian i pierwszych wolnych „tańców” z płcią przeciwną. Czasy pierwszych miłości, pocałunków w szatni po lekcjach, czasy zbierania karteczek w segregatorach, oranżadek w proszku, naklejek z gum turbo, tazosów i całej masy innych dziwnych rzeczy. Szykujcie się na zmasowany atak Rickiego Martina, Just 5, Spice Girls, Scootera, Aqua, Metallica, Łez, Eminema, Verby, Meza, Britney Spears, Ascetoholix, Enrique Iglesias i całej plejady gwiazd z Listy 30ton i stron kultowego Bravo!
_____________________________________________

6.10.2018 (sobota)
start imprezy 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6

_______________________________________________

Rezerwacja stolików: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
_______________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej o piętro od Zmiany Klimatu – legendarnej, choć całkowicie nowej – restauracji Cechowa!
_______________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)
____________________________________________

Details

Date:
6 października 2018
Time:
21:00
Cost:
10zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL