Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sex, FUNK & Rock’n’roll! # DJ EsDwa

5 października 2018- 22:00

10zł

I love funk’n’roll, so put another dime in the jukebox baby!

Nie od dziś wiadomo, że lepiej być i nie pamiętać, niż nie być i żałować. Tak wiec w ten piątek do Zmiany zapraszamy wszystkich sympatyków funkowego rytmu, rokendrolowej energii i wszystkich tych niezobowiązujących, a porywających klimatów, które z za didżejskiej komody zaprezentuje: DJ EsDwa.

klimaty:
funk – funk’n’roll – funky disco – funk&pop – pop und rock – rock and roll – soul – rnb – mashup’s (i oczywiście nie tylko!)

EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

____________________________________________

05.10.2018 (piątek)
Start: 22:00 (zaraz po koncercie)
Wstęp: 10pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/

____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zaprasza oddalona o piętro od Zmiany Klimatu – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
5 października 2018
Godzina:
22:00
Koszt:
10zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL