Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Jakie to jest miłe # Dj Polivoks

17 sierpnia 2019- 21:00

10zł

Kiedy na przesympatycznej domówce padają mrożące w żyłach słowa: „skończył się alkohol!” i już zakładasz ze smutkiem buty aby opuścić te przyjemne miejsce by wyruszyć na wyprawę do Góry Przeznaczenia, którą jest najbliższy całodobowy i wtedy ktoś znajduje za paczką pyz z mięsem w zamrażarce zapomnianą butelkę 0,7l Czarnej Żubrówki.

Kiedy nie wyspałeś się, w pracy szef przechodzi sam siebie w byciu irytującym typem, w drodze powrotnej do domu pękła Ci szybka w telefonie, a do tego masz wieczorem iść na kolację z Nim, a kompletnie nie masz w co się ubrać i straciłaś najmniejszą ochotę na przebywanie wśród ludzi i wtedy On przynosi Ci dużą paczkę czekoladek Lindt, butelką wina i wszystkie sezony „Przyjaciół” na DVD i mówi, że woli zostać z Tobą w domu i zamówić coś z dowozem.

Kiedy zdejmujesz przemoczone buty i przytulasz zmarźnięte stopy do kaloryfera.

Kiedy wyciągasz z szafy stary plecak, bo znajomi zaprosili Cię na biwak na mazurach i obok zzieleniałej kanapki sprzed dwóch lat znajdujesz 20zł.

Kiedy po całym dniu pracy, jesteś niesamowicie głodny i idziesz do domu ze świadomością, że w lodówce czeka na Ciebie tylko balansujący na granicy przydatności do spożycia paprykarz szczeciński, a wypłata dopiero pojutrze i wchodząc na klatkę a przed Twoimi drzwiami czekają kumple z gorącymi pizzami XXL i zgrzewką piwa, bo umówiliście się na oglądanie dzisiejszego mecz curlingu u Ciebie (a Ty przecież uwielbiasz curling!)

Właśnie tak miło będzie!
O to, żeby nie zaschło Wam w gardle zadba nasza zawsze miła barowa załoga, a o miłą muzykę do tańca zadba jak zawsze czarujący:
DJ Polivoks!
Gra etnicznie i elektronicznie, folkowo i rocknrollowo, akustycznie i elektrycznie, do tańca i do hulańca! A przede wszystkim do białego rana.
_________________________________________________

17.08.2019 (sobota)
start: ok. 21:30
wstęp 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej od Zmiana Klimatu o piętro – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja oraz pub Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
17 sierpnia 2019
Time:
21:00
Cost:
10zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map