Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

KAMP! Live / DON’T CLAP HANDS TOUR 2019 + Red Emprez / koncert

8 marca 2019- 19:00

40zł – 50zł

Po potężnej jesiennej trasie koncertowej, KAMP! powracają z serią kolejnych koncertów, tym razem zamykając zimę i energetycznie wchodząc w okres wiosenny 2019. “DARE”, wydany w ubiegłym roku trzeci album zespołu całkowicie zmienił występy chłopaków, o czym warto przekonać się na własne oczy i uszy w jednym z jedenastu polskich miastach, które odwiedzą w lutym, marcu i kwietniu. Zespół pojawi się w miejscach, gdzie “DARE” na żywo jeszcze nie miał okazji zabrzmieć. Dodatkowo w ramach trasy zespół ponownie odwiedzi Wrocław i Warszawę. Bilety już w sprzedaży na stronie https://goingapp.pl/evt/2057905/kamp-dont-clap-hands-tour-2019

22 lutego, Rzeszów, Klub Vinyl
23 lutego, Bielsko Biała, Rude Boy
1 marca, Olsztyn, Nowy Andergrant
8 marca, Białystok, Zmiana Klimatu
9 marca, Częstochowa, Rura
15 marca, Wrocław, Stary Klasztor
16 marca, Gorzów Wielkopolski, MCK Zawarcie
11 kwietnia, Warszawa, Klub Niebo
26 kwietnia, Ostrów Wielkopolski, Stara Przepompownia
27 kwietnia, Zielona Góra, Obiekt

Wydany we wrześniu “DARE” okazał się jedną z najciekawszych elektronicznych płyt 2018 roku, potwierdzając wyjątkową pozycję KAMP! na polskiej scenie muzycznej. Od blisko dekady to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych. KAMP! wydawali swoją muzykę za darmo, wyłącznie przez siec, kontakt z fani podtrzymując od pierwszych, wyprzedawanych na pniu koncertów. W 2012 roku ukazał się ich przełomowy debiut, zatytułowany po prostu “KAMP!”. Płyta cieszyła się ogromnym powodzeniem, do dziś zespół sprzedał blisko 12 tysięcy egzemplarzy debiutu. Równocześnie z działalnością na polskim rynku, przyszedł sukces zagraniczny. Jako jedni z pierwszych, muzycy KAMP! zaczęli regularnie koncertować na zagranicznych festiwalach i imprezach showcase’owych. Mają za sobą m.in. trasy po USA i Wielkiej Brytanii oraz występy na tak ważnych imprezach jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.

___________________________________________

wieczór rozpocznie koncert:
Red Emprez
Białostocki duet muzyki elektronicznej założony w 2004 roku. Ich ostatni album “Reborn” to nostalgicznie pulsujący rytm syntezatorów lat 80tych, gdzie new romantic miesza się z electro-pop’em i glam rockiem. Obecnie zespół nagrywa kolejny album. Na koncercie, oprócz wcześniejszych utworów, można będzie usłyszeć przedpremierowo nowy materiał. Duet gościł m.in. na festiwalach Castle Party, litewskim Kunigunda Lunaria, niemieckim Wave Gotik Treffen, czeskim Electro Prague Festival.
https://www.youtube.com/watch?v=YmWMc5yDEio

www.facebook.com/redemprez
https://spoti.fi/2XshGHJ
https://www.youtube.com/user/drAfter11/videos

 

____________________________________________

8 marca 2019 (piątek)
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
drzwi 18:00 | start 19:00

Bilety:
40zł – przedsprzedaż stacjonarna w Cechowej (www.cechowa.com.pl)
45zł – przedsprzedaż online na Going https://goingapp.pl/evt/2057905
50zł – w dniu koncertu

wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich

Details

Date:
8 marca 2019
Time:
19:00
Cost:
40zł – 50zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map