Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

How You Doing? / Dzień Kobiet # DJ EsDwa

8 marca 2019- 22:00

10zł

Wiadomo, że Dzień Kobiet trwa cały rok, a 8 marca jest tylko punktem kulminacyjnym tego święta, który wyznacza koniec jednego i rozpoczęcie kolejnego roku obchodów! Kiedy już to sobie wyjaśniliśmy, to możemy zaprosić na ten szalony wieczór wszystkie Panie, Panny i Panienki, mamy, babcie i siostry, koleżanki, znajome, ziomalki, dziołchy i kumpele, stryjenki, teściowe i świekry, kuzynki, bratowe i szwagierki, córki, pasierbice, wnuczki, siostrzenice i bratanice, żony, narzeczone oraz partnerki! Słowem: wszystkie znajome i nieznajome kobiety na huczne obchody tego święta!
Będą tańce do rana, wznoszone wniebogłosy toasty, trunki tak czyste jak i kolorowe, śmiechy, ulotne rozmowy na poważne tematy i całe kilogramy wydarzeń które rano umknął naszej pamięci ale zostawią w nas uczucie, że było warto wpaść.

Za naszą dj-ską komodą stanie najmężniejszy z męskich, pół-dj/ pół-człowiek, dyskdżokej “taki jak kiedyś, a teraz to już nie”:
EsDwa
Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

klimaty: funk, pop, rock, disco, mush-up’s & the best of the best.
____________________________________________

08.03.2019 (piątek)
start imprezy ok 22:00 (po koncercie KAMP! Live + Red Emprez, Białystok, Zmiana Klimatu, 8.03)
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu, ul.Warszawska 6
____________________________________________

Rezerwacje stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zaprasza do oddalona o piętro od Zmiany Klimatu – legendarna, choć całkowicie nowa Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
8 marca 2019
Time:
22:00
Cost:
10zł
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/361766604667086/

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map