Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Syndrom niespokojnych nóg party # dj Zielak

9 marca 2019- 21:00

10zł

Zespół niespokojnych nóg, RLS (z ang. restless legs syndrome), zespół Wittmaacka-Ekboma, choroba Ekboma (łac. asthenia crurum paraesthetica, anxietas tibiarum) – zespół objawów polegający na występowaniu uczucia zmęczenia i niepokoju nóg, którym towarzyszą różnego rodzaju parestezje przejawiające się jako uczucie występowania mrówek pod skórą lub uczucie pienienia się krwi w żyłach. Charakterystyczną cechą zespołu jest… JEGO USTĘPOWANIE LUB ZNACZNE ZŁAGODZENIE POD WPŁYWEM RUCHU!
W związku z epidemią RLS zapraszamy Was, Szanowni Pacjenci, na wielką piątkową terapię. I ostrzegamy, że proces powrotu do zdrowia jest procesem żmudnym, dlatego przygotujcie się na przebywanie w gabinecie, tfu, na parkiecie do białego rana. Leczenie z czarnej płyty nadzoruje Doktór Zielarstwa i Ziołolecznictwa DJ ZIELAK!

Break Dj Zielak
Pochodzący ze stolicy Mazur jegomość, który na naszą Podlaską glebę przybył za sprawą miłości do pewnej niewiasty oraz w nadziei na dobre imprezy. Współzałożyciel najbardziej utytułowanej bboy-owej ekipy na Warmii i Mazurach – Knockout Gang oraz członek jednej z najlepszych ekip w Polsce – Sztewite Gang. Zamiłowanie do winyli i tańca towarzyszy mu nieustannie od 1999 roku. Za gramofonami od 2009 roku. Od tego czasu zagrał kilkaset imprez, koncertów, zawodów breakingowych i jamów w kraju jak i za granicą. Zielak wzbogacał swój warsztat w Europie, USA czy Japonii, gdzie grał mi.n takie wydarzenia jak Freestyle Session, World Bboy Classic czy jeden z najbardziej cenionych festiwali breakingowych w Polsce – Art Of Breaking.

Klimaty:, funk, disco, rnb disco, classic stuff
____________________________________________
09.03.2019 (sobota)
Start: 21:00
Wstęp: 10 PLN
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej od Zmiana Klimatu o piętro – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja oraz pub Cechowa
!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
9 marca 2019
Godzina:
21:00
Koszt:
10zł
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/288927478414180/

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map