Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

LAMBABA # bardzo kobiecy duet BADA

7 lipca 2017- 21:00 - 04:00

 Panie i Panowie! Dziewczęta i Chłopcy! Podlasianki i Mazowszanie!

Po ich imprezach ludzie piszą: „Te dziewczyny są mega!!!! Za każdym razem z nimi: tany do rana, tony endorfin i pozytywu” oraz „Wow!”, a także „Czy nie znalazły się kluczyki do samochodu po wczorajszym wieczorze? Do fiata punto, czerwonego…”

Sami widzicie, że to są niepowtarzalne przeżycia. Fiat punto do dziś stoi przed Zmianą…A tym razem będzie jeszcze mocniej, jeszcze bardziej i… jeszcze raz! W imieniu kolektywu BADA zapraszamy.

BADA – czyli bardzo kobiece laptop-duo w osobach Basi i Ady!
Twórczynie kultowych imprezy, takich jak: “Dyskoteka Szkolna”, “Tu się podziały tamte prywatki” oraz pomysłodawczynie imprezy pt. „BabyMarcują” (która jeszcze nigdy się nie odbyła). Uwielbiają grać na pianinie na 4 ręce, spacerować po Supraślu i szukać zaczepki. Przyszłe właścicielki jeszcze nieistniejącej spółki „BABA CI POSPRZATA FIRMA SPRZATAJACA”. Dziewczyny znane są z takich projektów muzycznych jak: BADA feat. TRULEJBAS oraz Cycki Crew (projekty znane w okolicy gdzie słychać próby tych składów). Lubią Andrzeja Zauchę, Piotra Szczepanika, tańce-przytulańce, piłkarzyki i męskich mężczyzn.

KLIMATY: all time greatest hits vol.1-99 – same piękne piosenki – od Piotra Szczepanika po Spice Girls

___________________________________________
07.07.2017 (piątek)
otwieramy klub 18:00 / start imprezy 21:00
wstęp 5 zł
Zmiana Klimatu, ul.Warszawska 6

Rezerwacja stolików: http://bit.ly/2nA1e5T
____________________________________________
+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Dodaj komentarz